،

گلکسی اس 25 اولترا دوربین چهارگانه را حفظ می کند

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
گلکسی اس 25 اولترا دوربین چهارگانه را حفظ می کند

سامسونگ اگرچه مدت زمان طولانی از عرضه سری گلکسی اس 24 نمی‌گذرد اما فعالیت روی نسل بعدی گلکسی اس را آغاز کرده است. این سری همچون قبل در اوایل سال 2025 معرفی خواهند شد و سه گانه همیشگی استاندارد، پلاس و اولترا هستند. در حالی که تا رویداد تابستانه این برند برای معرفی نسل جدید گوشی‌های تاشو فاصله چندانی باقی نمانده، به تازگی درباره گلکسی اس 25 اولترا پرچمدار اطلاعاتی به بیرون درز کرد.

افشاگر همیشگی و خوش سابقه Ice Universe به تازگی آشکار کرد که گلکسی اس 25 اولترا همچون قبل دوربین عقب چهارگانه دارد. اما این حفظ تنها به تعداد نبوده و ارتقایی هم خواهد داشت. Ice Universe افزود که دستگاه به حسگر واید 200 مگاپیکسل، اولتراواید 50 مگاپیکسل، تله فوتو 50 مگاپیکسل با زوم اپتیکال 3 برابری و سوپر تله فوتو 50 مگاپیکسل با زوم اپتیکال 5 برابر مجهز است.

این اطلاعات نشان می‌دهد که گلکسی اس 25 اولترا در لنز تله فوتو و اولتراواید خود ارتقایی خواهد داشت. در مقایسه اس 24 اولترا با لنز اولتراواید 12 مگاپیکسل و لنز تله فوتو 10 مگاپیکسل با زوم اپتیکال 3 برابر عرضه شد. اما سنسور واید 200 مگاپیکسل و سوپر تله فوتو 50 مگاپیکسل همچون مانند نسل قبلی هستند.

پیش از این شایعه شد که سامسونگ در نظر دارد سه دوربین عقب برای اس 25 اولترا تدارک بیند اما اکنون Ice Universe فاش کرده که چنین نیست و ما قرار بوده شاهد گوشی باشیم که از چهار حسگر دوربین عقب همچون نسل پیشین با چند ارتقا بهره می‌برد. بنابراین و طبق سابقه درخشان این کاربر توییتر، باید به طور حتم اطمینان داشت که اس 25 اولترا چهار دوربین عقب دارد.

اگرچه این افشاگر مشخص نکرده اما گفته شده اس 25 اولترا به حسگر واید 200 مگاپیکسل جدید 1 اینچی تجهیز خواهد شد. اگر این اطلاعات درست باشند، سامسونگ اس 25 اولترا را با ارتقا بزرگ در بخش دوربین رو به رو خواهد کرد. در سایر مشخصات باید به پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 4 سه نانومتری، سیستم عامل اندروید 15 مبتنی بر One UI 7 و بدنه‌ای با طراحی جدید اشاره کرد.

مشخص نیست کدام یک از این اطلاعات افشا شده به حقیقت تبدیل می‌شود و تا سال آینده بارها قطعا اطلاعاتی درباره اس 25 اولترا منتشر خواهند شد تا حقیقت شکل گیرد و بتواند باورپذیر باشد. پیش بینی شده در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *