نسخه بتای brave چه قابلیت هایی دارد؟

زارعی
اشتراک‌گذاری در:
نسخه بتای brave چه قابلیت هایی دارد؟

موتور جستجوی Brave در چند ماه گذشته مورد آزمایش قرار گرفت تا سرانجام امروزه توانسته است توسط نسخه بتای جهانی شروع به فعالیت نماید. این موتور جستجو توجه بسیار بالایی روی حریم خصوصی و شفافیت آن دارد. در نهایت باعث می‌شود که فعالیت های صورت گرفته توسط شما ردیابی نشوند. به همین دلیل می‌توان نسخه بتای brave را جزو مرورگرهای مطمئن محسوب کرد که توجه بسیار بالایی به حریم خصوصی کاربران خود دارد. در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری در مورد نسخه بتای brave داشته باشید، مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید تا شما را با نکات بیشتر در این زمینه آشنا کنیم.

کاربرد نسخه بتای brave

موتور جستجوی بتای brave یک نوع مرورگر وب است که بر اساس رمزنگاری طراحی شده است و از حریم خصوصی کاربران به طور کامل محافظت خواهد کرد. به همین دلیل به دنیا جستجوی امن در بین کاربران جهان تبدیل شده است. این موتور جستجو قصد دارد که مانند گوگل امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار دهد. هنگامی که اطلاعات خود را جستجو می کنید، متناسب با داده ها می تواند داده های مناسب را برای شما جمع آوری کند. بر اساس گزارشاتی که در ۲۲ ژوئن ارائه داده شد، نسخه بتا brave اولین جایگزین برای فناوری بزرگ است که امروزه به کاربران ارائه داده شده است.

در صورتی که هر یک از کاربران قصد دارند از موتور جستجو استفاده کنند که قابلیت ردیابی ندارد، می توانند از نسخه بتای brave استفاده نمایند. این موتور جستجو دارای قابلیت Google fallback mixing است و برای کاربرانی مناسب است که قصد دارند از نتیجه موتور جستجوی غول فناوری جهانی استفاده نمایند یا هنگامی که نتایج لازم بازگردانده نمی شود. توجه داشته باشید که در آینده ای نزدیک یک جستجوی کاملا رایگان و یک جستجوی پولی ارائه خواهد شد که افراد می‌ توانند با اطمینان کامل از آن استفاده کنند.

قابلیت های مهم در مورد مرورگر Brave

مرورگر brave یک نوع مرورگر منبع باز محسوب می ‌شود که می‌ خواهد از ردیابی اطلاعات کاربران خود پیشگیری نماید. داده هایی که توسط انواع مرورگرهای قدیمی جمع‌ آوری می‌ شوند، معمولا به سازمان‌ های مختلف فروخته می شود و قصد دارند که بفهمند هنگام جستجو در وب چه کارهایی انجام می دهید تا بتوانند در این زمینه آگهی های سفارش سازی را به شما ارائه دهند. اما نسخه بتای brave با سایر مرورگرها تفاوت های بسیار زیادی دارد و از ویژگی ‌های منحصر به فردی برخوردار است. برخی از ویژگی های مرورگر نسخه بتای brave عبارت است از:

مسدود کردن ردیاب‌ ها از طریق Brave Shield:

همه ما می دانیم که هیچ فردی به جز خودمان نباید به تاریخچه مرور ما در مرورگر ها دسترسی پیدا کند. Brave Shields این امکان را برای شما فراهم می‌ کند که هنگام جستجو در مرورگر به ردیاب های آنلاین گرفتار نشوید. توجه داشته باشید که هنگام جستجو، نسخه بتای brave تشخیص نمی دهد که شما چه اطلاعاتی را جستجو می کنید؛ چرا که به طور کامل این قابلیت روی دستگاه شما اجرا خواهد شد و از حریم خصوصی شما محافظت خواهد کرد.

Shields به حالت خودکار تمامی ردیاب ها و تبلیغاتی که وجود دارند را مسدود خواهد کرد. در این صورت شما به هیچ گونه تنظیمات نیاز ندارید و به طور کاملا خودکار عمل خواهد کرد. به همین دلیل شما با اطمینان کامل می توانید در اینترنت جستجو کنید و بدون اینکه اطلاعات شما در دسترس قرار بگیرد، می توانید به داده های خود دسترسی پیدا کنید.

قابلیت های مهم در مورد مرورگر Brave

هنگامی که نسخه بتای brave را باز کنید، می توانید گزینه Shields را مشاهده نمایید. Shields قابلیت های زیادی را ارائه می دهد؛ به عنوان مثال تبلیغات بین سایت ها را مسدود خواهد کرد، اسکریپت مسدود شده، کوکی بین سایت ها از بین می رود و شبکه های اجتماعی تشخیص داده خواهند شد. همچنین Shields باعث می شود صفحات وب با سرعت بسیار بالا بارگذاری شده و در مصرف باتری دستگاه شما صرفه جویی خواهد شد. توجه داشته باشید که این قابلیت یک افزونه برای نسخه بتای Brave نیست بلکه با آن ادغام شده است.

Rewards Brave:

هنگامی که شما از پاداش های نسخه بتای استفاده می کنید، بر اساس تبلیغاتی که با حریم خصوصی شما سازگار است، قادر خواهید بود توکن بیسیک اتنشن را به عنوان یک پاداش در اختیار داشته باشید. کسب درآمد از طریق نسخه بتا برای یک کاربر عادی در ماه حدود ۵ دلار خواهد بود. اما توجه داشته باشید که با توجه به زمان و منطقه این درآمد از افزایش یا کاهش پیدا می‌ کند. نسخه بتای Brave با توجه به داده هایی که سرچ می کنید، تشخیص می دهد که چه تبلیغاتی برای شما نشان داده شود. اما به هیچ عنوان اطلاعات شما از این مرورگر خارج نخواهد شد. برخی از قابلیت های Rewards Brave شامل تبلیغات، توکن بیسیک اتنشن، کیف پول، پاداش و غیره است.

Genera:

هنگامی که شما قصد دارید به مرورگر نسخه بتای Brave منتقل شوید، انتقال به صورت کاملا ساده و مدرن انجام می‌ شود. وارد کردن گذرواژه، کوکی و سابقه مرورگر شما بسیار آسان است و می توانید در کمترین زمان فعالیت خود را آغاز کنید. توجه داشته باشید که انتقال به نسخه بتای Brave در کمتر از یک دقیقه انجام خواهد شد. این مرورگر تم های روشن و تاریک بسیار زیادی دارد و شما قادر خواهید بود که از تم های مختلف استفاده کنید. همچنین امکانات بیشتری چون بی صدا کردن و تغییر ساختار تب بر اساس سلیقه خود را برای شما فراهم می‌ کند. برخی از قابلیت‌ های Genera شامل همگام سازی Brave، تم روشن و تاریک، سازگاری با افزونه، پشتیبانی از کیف پول های ارز، وب تورنت و غیره می شود.

genera

نحوه عملکرد نسخه بتای Brave چگونه است؟

امکان دارد که هر یک از کاربران به منظور پیشگیری از وجود تبلیغات در سایت های مختلفی که باز می کنند، از مرورگر brave استفاده نمایند. با استفاده از این مرورگر، ردیاب ها و کوکی ها از زمان راه ‌اندازی، اجرا و جمع آوری در مدت زمان کم در وب سایت ها جمع آوری می شوند. این مرورگر یک توکن داخلی دارد و هر یک از کاربران هنگامی که تبلیغات مختلف را تماشا می کنند، می توانند ارز دیجیتال BAT را دریافت نمایند. هنگامی کاربران تبلیغات را مشاهده می کنند، در صورتی که از آن رضایت داشته باشند و کوکی ها را دریافت کنند، می توانند این پاداش را دریافت نمایند.

یک قابلیت دیگر برای نسخه بتای brave در نظر گرفته شده است که به کاربران اجازه خواهد داد تا به سایت هایی که به آن علاقه دارند با توکن ها پاداش دهند. همچنین مکانیسم کمک مالی هم دارد که به کاربرانی که محتوای مختلف را مشاهده می‌ کنند، اجازه خواهد داد که تبلیغ کننده پاداش هایی را دریافت کند. هدف از راه اندازی این نسخه این بوده است که سیستمی ایجاد شود تا به کاربران اجازه دهد از تماشای تبلیغات پاداشی را دریافت کنند.

در این نرم‌ افزار هنگامی که تبلیغاتی درج می شود، برای آن هزینه پرداخت می‌ کنند و کاربران با مشاهده آن می توانند هزینه ها را برای تبلیغ کنندگان فراهم کنند. یکی از قابلیت های دیگر در این نسخه، این است که امکان کنترل تبلیغات و اشتراک گذاری داده ها را برای شما فراهم می‌ کند و سیستمی را به وجود می آورد که تبلیغ کنندگان می توانند برای تبلیغات خود به طور مستقیم پاداشی را دریافت نمایند.

نحوه عملکرد نسخه بتای Brave چگونه است؟

سخن پایانی

مرورگر جستجوی brave‌ یک نوع مرورگر کاربردی است که از حریم خصوصی شما محافظت کرده و با ارز دیجیتال و توکن در ارتباط است. این مرورگر می تواند تمامی وب سایت هایی که به دنبال ردیابی شما هستند را مسدود کند. با توجه به اینکه نسخه بتا brave از حریم خصوصی کاربران خود محافظت می کند، در برابر سایر مرورگرهای دیگر متمایز شده است. هدف اصلی از ایجاد این مرورگر، این است که کاربران بتوانند با خیال راحت از این مرورگر استفاده کنند. همچنین یکی از قابلیت‌ های بسیار مناسب در این نسخه، این است که افراد می توانند از پاداش ارز دیجیتال هنگام دیدن تبلیغات استفاده کنند و در این صورت می‌ توانند به کسب درآمد هم برسند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *