،

واتس‌اپ اکنون به‌شما امکان می‌دهد تا مکالمات را بر اساس تاریخ جستجو کنید

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
امکان جستجو در واتس اگ بر اساس تاریخچه مکالمات

واتس‌اپ امروز اعلام کرد که عملکرد «جستجو براساس تاریخ» را برای چت‌های فردی و گروهی در دستگاه‌های اندرویدی راه‌اندازی می‌کند. این ویژگی بر روی پلتفرم‌های دیگر از جمله iOS، Mac desktop و WhatsApp Web نیز در دسترس بوده است.

مارک زاکربرگ این اطلاعیه را در کانال واتس‌اپ خود با ویدیویی از او در حال جستجوی یک چت قدیمی درباره کارائوکه به اشتراک گذاشت. کاربران فقط می‌توانند به‌جای تعیین محدوده تاریخ، چت را در یک تاریخ خاص جستجو کنند.

برای استفاده از این ویژگی، کاربران باید با ضربه زدن روی مخاطب یا نام گروه به جزئیات چت یک به یک یا گروهی بروند. برای جستجو بر اساس تاریخ، آنها باید روی دکمه جستجو و سپس روی نماد تقویم ضربه بزنند.

جستجوی چت در واتس‌اپ بر اساس تاریخ

کاربران از قبل می‌توانند از طریق صفحه جزئیات مکالمه در میان مکالمات بر اساس نوع رسانه مانند پیوندها، رسانه‌ها و اسناد جستجو کنند.

بیشتر بخوانید: نحوه ایجاد نظرسنجی واتس‌اپ

واتس‌اپ در حال آزمایش سایر ویژگی‌های مرتبط با جستجو نیز بوده است. در ماه دسامبر، WABetaInfo اشاره کرد که این شرکت در حال آزمایش فیلترهای چت مانند «همه»، «خوانده نشده»، «مخاطبین» و «گروه‌ها» است. در اوایل این ماه، این وبلاگ گفت که این شرکت در حال توسعه فیلتر دیگری به نام «مورد علاقه» (Favorites) برای بررسی سریع پیام‌های ستاره‌دار است.

هفته گذشته، واتس‌اپ از پشتیبانی از گزینه‌های قالب‌بندی متن جدید مانند لیست‌های گلوله‌ای، فهرست‌های شماره‌دار، نقل قول‌های بلوک و کدهای درون خطی برای چت فردی و گروهی همراه با کانال‌ها خبر داد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *