، ، ،

ایکس باکس تابستان امسال Mobile Store بازی‌های خود را راه اندازی می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
اپلیکیشن دانلود بازی موبایل ایکس باکس مایکروسافت

مایکروسافت در روزهای اخیر و پس از اعلام خبر تعطیلی 4 استودیو Bethesda از جمله Tango Gameworks که بسیار دوست‌داشتنی است، خبرهای زیادی را به خود اختصاص داده است. در میان همه اینها، سازنده کنسول همچنین برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی یک برنامه وب مستقل Xbox فاش کرد که به شرکت 3 تریلیون دلاری اجازه می‌دهد 100 درصد درآمد حاصل از ریزتراکنش‌های Candy Crush را دریافت کند.

در طی مصاحبه اخیر با بلومبرگ، سارا باند، رئیس ایکس باکس فاش کرد که مایکروسافت در حال حاضر یک برنامه وب تلفن همراه در دست ساخت دارد و اظهار داشت:

“در ماه جولای، ما تجربه فروشگاه تلفن همراه خود را راه اندازی خواهیم کرد. ما در واقع با آوردن نمونه کارهای شخص اول خود به آن شروع می‌کنیم. بنابراین، بازی‌هایی مانند Candy Crush را در آن تجربه خواهید دید، بازی هایی مانند Minecraft.”

بازی ماینکرفت محصول مایکروسافت ایکس باکس در اپلیکیشن دانلود بازی Xbox

باند ادامه داد: “و سپس ما این قابلیت را به شرکای خود تعمیم خواهیم داد تا آنها نیز بتوانند از آن بهره ببرند و یک تجربه موبایلی مبتنی بر بازی بین پلتفرمی واقعی داشته باشند” – احتمالاً با فاصله گرفتن از مایکروسافت.

این برنامه ابتدا به‌عنوان یک تجربه فقط تحت وب راه‌اندازی می‌شود زیرا قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا هنوز به‌طور کامل در سراسر جهان اجرا نشده است، اگرچه باند ادعا می‌کند دلیل رفتن به مسیر برنامه وب این است که «به ما اجازه می‌دهد که این تجربه‌ای باشد که در همه دستگاه‌ها، همه کشورها، بدون توجه به سیاست‌های فروشگاه‌های بسته اکوسیستم، در دسترس باشد.»

با خرید Activision Blizzard King، مایکروسافت مجموعه‌ای قوی از عناوین موبایل را در اختیار دارد. با این اوصاف، جالب است که ببینیم آیا این فروشگاه اینترنتی پس از راه‌اندازی در چند ماه آینده، استقبال گسترده‌ای پیدا می‌کند یا خیر.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *