،

شیائومی 14 اولترا یک موفقیت بزرگ بر اساس نظر سنجی‌ها

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
موفقیت شیائومی 14 اولترا در نظرسنجی ها

شیائومی حالا می‌تواند جشن شادی اش را به‌پا کند. نظرسنجی هفته گذشته نشان می‌دهد که شیائومی 14 اولترا یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند سال 2024 خواهد بود، اگرچه هنوز در ابتدای سال است. خوب است که پرچمدار Ultra برخلاف Pro در سطح جهانی عرضه می‌شود.

با نگاهی به نتایج، یک سوم رای دهندگان هم اکنون آماده خرید آن هستند و (اگر در اروپا هستند) می‌توانند این کار را انجام دهند زیرا این تلفن در فروشگاه‌های آنلاین شیائومی در دسترس است.

نظرسنجی موفقیت آمیز شیائومی 14

با این حال، برخی نیاز به دلایل قانع‌کننده‌ی بیشتری دارند و تا زمانی که بررسی‌ها منتشر شوند، دست نگه می‌دارند. ما یک بررسی عملی با Xiaomi 14 Ultra داریم تا نگاهی دقیق‌تر به این پرچمدار داشته باشیم و در ادامه بررسی کاملی انجام خواهیم داد.

این نیمی از رای دهندگان تا کنون بود، اجازه دهید به نیمی دیگر نگاه کنیم. متأسفانه و قابل پیش‌بینی است که قیمت اولیه 1500 یورویی Ultra برای بسیاری از خریداران بسیار هنگفت است. یک سوم رأی دهندگان آنقدر برای یک تلفن خرج نمی‌کنند، مهم نیست چقدر خوب باشد.

این فقط باعث می‌شود حدود 20 درصد از رای دهندگان Ultra را دوست نداشته باشند. برای برخی، این فقط یک پیشرفت خفیف نسبت به Xiaomi 13 Ultra نسبت به سال گذشته است. تعداد 13 دستگاه Ultra در فروشگاه‌ها باقی مانده است، بنابراین ممکن است سعی کنید یکی از آنها را تهیه کنید، اما این روزها پیدا کردن آن سخت‌تر از همیشه است. البته با گذشت زمان قیمت Xiaomi 14 Ultra نیز کاهش خواهد یافت.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *