،

شیائومی اسمارت بند 9 با سیستم عامل HyperOS عرضه خواهد شد

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
شیائومی اسمارت بند 9 با سیستم عامل HyperOS عرضه خواهد شد

شیائومی در نظر دارد سال جاری نسل جدید گجت پوشیدنی اسمارت بند خود را با نام اسمارت بند 9 معرفی کند. در اواخر سال 2023 بود که شیائومی سیستم عامل HyperOS را معرفی کرد. سیستم عاملی که گفته شده کل اکوسیستم شیائومی را دربرگرفته و بیشتر محصولات آن مبتنی بر این سیستم عامل است.

حال گفته شده قرار است اسمارت بند 9 قرار است با HyperOS عرضه شود. این خبر می‌توانند طرفداران را خوشحال سازد زیرا با چنین سیستم عاملی سفارشی سازی بیشتری خواهند داشت. همچنین ارتباط با سایر دستگاه‌های این شرکت ساده‌تر خواهد شد.

 اسمارت بند 9 شیائومی پیشتر گواهی‌هایی را کسب کرده و نشان داده از بلوتوث جدید و NFC برخوردار است. این دستبند تناسب اندام با سیستم عامل HyperOS می‌تواند تجربه نرم افزاری و رابط کاربری لذت بخشی را رقم زند.

مشخص نیست اسمارت بند 9 با سیستم عامل جدید چگونه خواهد بود و چه ویژگی‌هایی را دربرمی‌گیرد. اما انتظار داریم تحولی در آن رخ داده و شاهد یک گجت پوشیدنی جذاب باشیم.

 به نظر رسیده هدف شیائومی ارائه محصولی بوده که از نظر نرم افزاری کامل است و تجربه کاملی را رقم می‌زند. اطلاعات بیشتری در دست نیست و پیش بینی شده مدل با نمایشگر بزرگتری همراه شود.

 این محصول پوشیدنی شیائومی حداقل تا بهار یا اواسط امسال رونمایی نخواهد شد. هواوی اسمارت بند 9 احتمالا چندین مدل دارد و شامل دو نسخه پرو و استاندارد شود. جزئیات محدود است و نباید به شایعات بی اساس اشاره کرد.

شیائومی همیشه گجت‌های پوشیدنی متنوعی ارائه داده که ویژگی‌های مختلفی ارائه می‌دهند. انتظار رفته اسمارت بند 9 دارای نمایشگر بیضی شکل و اسمارت بند 9 پرو دارای نمایشگر مستطیل شکل باشد.

اطلاعات بسیار محدود است و شیائومی اشاره دقیقی به چنین دستگاه نداشته است. بنابراین نمی‌توان مشخص کرد چه زمانی باید شاهد معرفی چنین محصولی باشیم. گجت پوشیدنی که قطعا نظر علاقمندان را با سیستم عامل جدید جلب خواهد کرد. شرکت مورد اشاره در تلاش بوده یک مدل ارزنده را بزودی معرفی کند.

به هر حال انتظار ادامه داشته تا اخبار بیشتر و کافی بدست آید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *