امکان تجربه GALAXY AI سامسونگ برای آیفون و سایر گوشی های اندروید فراهم شد

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
سامسونگ برنامه تحت وب Try Galaxy را آپدیت کرد و قابلیت گلکسی AI به آن افزوده شد

سامسونگ هر سال ویژگی نوآورانه و جذابی را برای پرچمداران خود در نظر می‌گیرد. سال 2024 با گلکسی AI بسیار موردتوجه قرار گرفت و سال گذشته نیز دوربین 200 مگاپیکسل و پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2 بسیار نمایش جذابی را رقم زدند.

برخی افراد به گلکسی AI سامسونگ علاقمند شدند و مایلند آن را روی گوشی خود داشته باشند، اما محدودیتی چون عدم وجود آن در سایر گوشی‌ها موجب شد تا بسیاری نتوانند دسترسی پیدا کنند. اکنون سامسونگ برنامه تحت وب Try Galaxy را آپدیت کرد و قابلیت گلکسی AI به آن افزوده شد. این یعنی هوش مصنوعی جذاب سامسونگ را روی گوشی آیفون یا هر مدل اندرویدی دیگر می‌توان داشت.

درباره SAMSUNG GALAXY AI در TRY GALAXY

سامسونگ با گلکسی AI سعی کرد بهترین ویژگی‌های هوش مصنوعی را به گوشی‌ها بیاورد تا تجربه کاربری لذت بخشی را رقم زند.

البته هدف سامسونگ از آپدیت Try Galaxy با گلکسی AI این بود تا کاربران دیگر گوشی‌ها با تجربه این هوش مصنوعی تمایل پیدا کنند به خرید محصول سامسونگ بپردازند. بنابراین این حرکت جنبه تبلیغاتی داشته و تمامی ویژگی‌های گلکسی AI را روی Try Galaxy نمی‌توان مشاهده کرد.
همچنین دیگر هدف سامسونگ در ارائه برنامه این بوده که بتواند کاربران iOS را به سمت محصولات خود جلب کند. بنابراین با کمک TRY Galaxy و هوش مصنوعی گلکسی AI می‌توان تجربه کاربری مشابه گوشی سامسونگ داشت و اگر از مدل دیگری بهره می‌برید تمایل به خرید محصول سامسونگ پیدا کنید.


تجربه در مورد برنامه وب جدید و به روز شده چگونه است؟


برای تجربه نسخه وب جدید و به‌روز شده Try Galaxy، بایستی از یک مرورگر وب به www.trygalaxy.com بروید. طبق دستورالعملی که وجود داشته پیش روید و همه چیز آماده است تا آن را تجربه کنید.
ناگفته نماند کاربران اندرویدی می‌توانند با رفتن به گوگل پلی، برنامه Try Galaxy را دریافت کرده و به صورت رسمی و معتبر آن را به کار گیرند. بنابراین تضمینی وجود دارد که برنامه به شکل بهتری روی گوشی اجرا شود، بدون اینکه نقصی وجود داشته باشد.
درباره این برنامه باید بیان داشت که افراد حس رابط کاربری One UI 6.1 را روی گوشی خود خواهند داشت. البته خبری از ویژگی‌های کامل نیست و شما تنها نمایه‌ رابط کاربری شاهد هستید و دسترسی به هیچ ویژگی ندارید. بنابراین برای دسترسی کامل بهتر است یک گوشی سامسونگ را تهیه کنید.
شایان ذکر بوده که برنامه Try Galaxy با قابلیت Galaxy AI به 20 زبان گوناگون دسترسی پیدا کرده و دیگر نگرانی درباره زبان وجود ندارد. سامسونگ همیشه سعی داشته کاربران دیگر برندها را به سمت محصولات خود متمایل کند.
البته تاکنون نیز موفق بوده و در حال حاضر با فروش بالا سالانه محبوبیت بسیاری در میان طرفداران اندروید بدست آورد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *