،

حالا می‌توانید برای جستجو و خلاصه کردن فایل‌های PDF، از دستیار هوش مصنوعی ادوبی استفاده کنید

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
مجهز شدن ادوبی پی دی اف به هوش مصنوعی

برخلاف پی‌دی‌اف‌خوان ChatGPT که نیاز به آپلود سند دارد، دستیار هوش مصنوعی Adobe یک ویژگی داخلی است که اجازه می‌دهد فایل را صرفاً در حافظه محلی نگه‌دارید.

Adobe دستیار هوش مصنوعی را در برنامه‌های PDF Reader و Acrobat خود راه‌اندازی کرده است که هدف آن ارائه خلاصه‌ها و پاسخگویی به سؤالات درباره PDF و سایر اسناد است.

این دستیار هوش مصنوعی، که در حال حاضر در نسخه بتا است، از طریق Acrobat قابل دسترسی است و طبق یک بیانیه مطبوعاتی به نقل از CNBC، برنامه‌های آتی برای گسترش ویژگی‌های آن به Adobe Reader در روزها و هفته‌های آینده خواهد بود.

Adobe قصد دارد پس از مرحله بتا یک طرح اشتراک برای این ابزار ارائه دهد.

دستیار هوش مصنوعی که برای کمک به کاربران در خلاصه کردن اطلاعات از فایل‌های PDF طولانی طراحی شده است، خلاصه‌های مختصری از محتوای سند تولید می‌کند و پاسخ‌هایی را از طریق یک رابط مکالمه ارائه می‌دهد، همراه با پیشنهاد سوالات احتمالی در مورد فایل.

علاوه بر این، Adobe ادعا می‌کند که دستیار هوش مصنوعی توانایی تولید نقل قول برای تأیید منابع اطلاعاتی و تولید متن برای فرمت‌های مختلف، از جمله ایمیل‌ها، ارائه‌ها و گزارش‌ها را دارد.

اخبار مرتبط: انتشار بیانیه‌ ادوبی درمورد دستیار هوش مصنوعی

در حالی که سایر مدل‌های هوش مصنوعی مانند ChatGPT پی‌دی‌اف‌خوان‌هایی را ارائه می‌کنند که تجزیه و تحلیل اسناد را تسهیل می‌کنند، معمولاً از کاربران می‌خواهند اسناد را آپلود کنند. در مقابل، دستیار هوش مصنوعی Adobe یک ویژگی یکپارچه است.

شانتانو ناراین، مدیرعامل ادوبی، در مصاحبه‌ای با CNBC “Squawk on the Street” بر نقش این ابزار در دموکراتیک کردن دسترسی به مجموعه عظیم PDF های موجود تاکید کرد.

ناراین روی سناریوهایی تاکید کرد که در آن کاربران می‌توانستند با اسناد طولانی درگیر شوند، خلاصه‌ها را درک کنند، و مکالمات را انجام دهند و اطلاعات را با اسناد دیگر در یک زمینه سازمانی مرتبط کنند.

ناراین با پرداختن به سوالاتی در مورد رقابت بالقوه مدل OpenAI از سورا، که ویدیوی با کیفیت بالا را از پیام‌های متنی تولید می‌کند، به کار مداوم Adobe بر روی مدل‌های ویدیویی اشاره کرد و بر کاربرد مسئولانه در ابزارها و گردش‌های کاری تاکید کرد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *