تریلر Gameplay بازی Alan Wake 2 منتشر شد

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
تریلر Alan Wake 2 منتشر شد

در حالی که کمتر از دو ماه دیگر تا عرضه بازی Alan Wake 2 فاصله داریم، IGN تریلر 11 دقیقه از گیم پلی این بازی را منتشر کرد. این گیم پلی از دید مامور اف بی آی، ساگا اندرسون روایت می‌شود.

در این تریلر مجموعه‌ای از مبارزات، معما‌ها و فعالیت‌های کارآگاهی را شاهد هستیم. در آغاز این تریلر، اندرسون را می‌بینیم که در حال قدم زدن در تاریکی در شهر Watery است. در حالی که وارد یک سالن می‌شود و فردی را در حال خوانندگی در ان سالن مشاهده می‌کنیم، اما بدون هیچ اتفاق خاصی، صحنه شیفت می‌شود و ساگا با دو نفر از ساکنین شهر روبرو می‌شود و در طول صحبت متوجه می‌شود که آن دو نفر او را می‌شناسند. این اتفاقات عجیب در طول این ویدیو ادامه پیدا می‌کند و در صحنه‌ای دیگر، مبارزه ساگا با موجودی عجیب در جنگل را شاهد هستیم که به نظر می‌رسد تجربه‌ای ترسناک را برای بازیکنان رقم بزند.
این ویدیوی کوتاه از بازی Alan Wake 2 نشان دهنده این مسئله است که با یک بازی خوش ساخت با صحنه‌های هیجان‌انگیزی روبرو خواهیم بود. طرفداران این بازی مدت زیادی است که منتظر انتشار آن هستند و هرچقدر که این زمان انتظار طولانی‌تر می‌شود، انتظارات از بازی هم بالاتر می‌رود. باید دید که آیا این همه انتظار برای این بازی ارزشش را دارد یا خیر.
بازی Alan Wake دو قرار است در تاریخ 27 اکتبر 2023 (5 آبان 1402) برای کامپیوتر و کنسول‌های Xbox Series X/S و PlayStation 5 عرضه شود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *