، ،

اپلیکیشن جدیدی که می‌تواند برای افراد ناتوان در صحبت کردن معجزه کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
اپلیکیشن Whispp برای بهبود صدا هنگام مکالمه تلفنی

برنامه Whispp این امکان را می‌دهد که صدای شما را دوباره بسازد، اگر صدای ضبط شده از آن داشته باشید.

تلفن‌های اندرویدی امروزی دارای ویژگی‌های دسترسی زیادی هستند، اما اگر ناتوانی در صحبت کردن داشته باشید چه؟ خوب، گوگل در حال حاضر یک برنامه بتا به نام Project Relate دارد. با این‌حال، یک برنامه جدید به نام Whispp تلاش بسیار بلندپروازانه‌ای به‌نظر می‌رسد.

اپلیکیشن Whispp در حاشیه کنگره جهانی موبایل 2024 (MWC) به نمایش گذاشته شد و به شما امکان می‌دهد به‌طور موثر صدای آسیب دیده خود را به صدای بلند، واضح و طبیعی تبدیل کنید که دقیقاً مانند صدای شماست.

برنامه Whispp این امکان را می‌دهد که صدای شما را دوباره بسازد

Whispp چگونه کار می‌کند؟

برای شروع فرآیند، ابتدا باید صدای خود را ضبط کنید. از این نقطه شروع به بعد، می‌توانید آن را تقویت و نوسازی کنید یا صدایی کاملاً جدید و از پیش تعیین شده را برای صحبت برای خود انتخاب کنید. گزینه قبلی به‌نظر نمی‌رسد چیز خاصی باشد، زیرا فقط صدا را افزایش می‌دهد و نویز پس زمینه را کاهش می‌دهد. با این وجود، این برنامه یک کلیپ صوتی تولید می‌کند که می‌تواند در هر جایی به اشتراک گذاشته شود.

نکته منحصر به‌فرد فروش این است که Whispp همچنین به شما امکان می‌دهد ضبط های قدیمی صدای اصلی خود را ارسال کنید تا به‌طور موثر صدای خود را بازسازی کنید، این برنامه تلاش می‌کند سبک صحبت کردن و لهجه شما را حفظ کند. همچنین اگر می‌خواهید صدای سالم خود را در برنامه دوباره بسازید، می‌توانید ضبط‌های جدیدی از صدای سالم خود بسازید. اگر مشکلات صوتی یا گفتاری را برای خود پیش‌بینی می‌کنید، این برنامه موبایل اندروید و iOS می‌تواند مفید باشد.

Whispp به چه شکل است؟

این فناوری در نمایشی که همکار Android Authority، آدامیا شارما در بارسلونا بررسی کرد، بسیار چشمگیر به‌نظر رسید. شخصی که میزبان دمو بود قبلاً یک نمایه صوتی ایجاد کرده بود و با زمزمه‌هایی به‌سختی قابل شنیدن صحبت می‌کرد. اما آدامیا خاطرنشان کرد که این برنامه این زمزمه‌ها را به‌صدای بلند تبدیل می‌کند که «بسیار طبیعی به‌نظر می‌رسد و اصلاً به‌طور مصنوعی تولید نشده است».

با این وجود، این که نمی‌توانید صدای خود را دوباره بسازید، اگر به ضبط‌های قدیمی صدای اصلی خود دسترسی نداشته باشید، بد است اما قابل درک است.

Whispp همچنین قابلیت تماس درون برنامه‌ای را ارائه می‌دهد تا کاربران بتوانند با استفاده از صدای بهبود یافته با عزیزان خود تماس بگیرند. این برنامه برای دانلود در اندروید و iOS رایگان است، اما ویژگی تماس به اشتراک ماهانه 19.99 دلار نیاز دارد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *