بهترین اپلیکیشن‌های قفل برنامه در اندروید و IOS

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
بهترین اپلیکیشن های قفل برنامه در اندروید و IOS

برنامه‌های قفل اپلیکیشن (Applock) یک راه عالی برای جلوگیری از دسترسی چشمان کنجکاو، به برنامه‌های شخصی شما است. اگر در دنیایی زندگی می‌کنید که در آن امن نگه داشتن همه چیز غیرممکن است، احتمالاً قفل‌برنامه بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این برنامه‌های قفل یک لایه امنیتی ضروری در بالای همه برنامه‌های دیگر شما هستند، بنابراین هیچ‌کس نمی‌تواند اقدامات شما را رصد کند یا به عکس‌های شما نگاه کند.

استخدام در حوزه آی‌تی

در این مقاله ما بهترین اپلیکیشن‌های قفل برنامه در اندروید و iOS را به شما معرفی خواهیم کرد. اهمیت اپلکیشن‌های قفل برنامه مخصوصاً برای اندروید مهم‌ است زیرا احتمال نقض امنیتی در اندروید بیشتر است. بنابراین برای کسانی که می‌پرسند، بهترین برنامه‌های قفل اپلیکیشن برای اندروید کدامند؟ ما تعدادی از بهترین اپلیکیشن‌ها برای اندروید و iOS را گردآوری کرده‌ایم. اگر خواهان حفظ حریم خصوصی هستید، اپلیکیشن‌های قفل برنامه که در زیر فهرست شده‌اند درست در دسترس شما هستند.

قفل اپلیکیشن توسط Domobile

قفل اپلیکیشن توسط DOmobile یکی از بهترین قفل‌های برنامه موجود است و 100 میلیون دانلود فروشگاه پلی استور آن یکی از دلایل آن است. با این قفل اپلیکیشن اندروید می‌توانید برنامه‌هایی مانند Facebook، WhatsApp، Gallery، Messenger، Instagram، SMS، Contacts، Gmail، Settings و هر برنامه دیگری را که انتخاب می‌کنید قفل کنید و از دسترسی غیرمجاز خود جلوگیری کنید و از حریم خصوصی خود محافظت کنید. همچنین می‌توانید عکس‌ها و ویدیوها را قفل کنید، آن‌ها را از گالری پنهان کنید و آن‌ها را فقط در صندوق رسانه ایمن قابل مشاهده کنید. علاوه بر این، شامل حفاظت حذف نصب، پشتیبانی از اثر انگشت، قابلیت قفل کردن تماس‌های دریافتی، حذف برنامه‌ها و عملکردهای مختلف سیستم است. صفحه کلید تصادفی و قفل الگوی نامرئی با جلوگیری از نگاه کردن دیگران به پین یا الگوی شما، امنیت اطلاعات شخصی شما را بیشتر تضمین می‌کند.

شما می‌توانید این اپلیکیشن قفل اندروید را از طریق این لینک دریافت کنید.

Apex Launcher

دومین برنامه در لیست ما چیزی بیش از یک قفل برنامه اندروید است. Apex Launcher یک لانچر بسیار قابل تنظیم برای دستگاه‌های اندرویدی است که بسته‌های آیکون و تم‌های رایگان را برای شخصی‌سازی رابط تلفن شما ارائه می دهد. یک ویژگی «قفل اپلیکیشن» در داخل این برنامه وجود دارد که می‌تواند با پنهان کردن و قفل کردن برنامه‌ها، پیامک‌ها، مخاطبین، تنظیمات، تماس‌های ورودی و هر برنامه دیگری که انتخاب می‌کنید، حریم خصوصی شما را ایمن و محافظت کند. می‌توانید با تنظیم الگو یا پین رمز عبور برای محافظت از AppLock از دسترسی غیرمجاز جلوگیری کرده و امنیت را تضمین کنید. همچنین می‌توانید با جستجوی سریع، حرکات و پشتیبان‌گیری Apex Launcher کارایی کار خود را افزایش دهید. اگر می‌خواهید یک برنامه قفل اختصاصی داشته باشید، می‌توانید با یک کلیک ساده بر روی این لینک، برنامه قفل اپلیکیشن اندروید اپکس‌لانچر را در اختیار داشته باشید.

Apex Launcher بهترین قفل اپلیکیشن اندروید و iOS

Smart App lock

Smart AppLock راه حل مناسب دیگری برای محافظت از حریم خصوصی و ایمن کردن برنامه‌‌های شما است. با Smart AppLock می‌توانید برنامه‌هایی را که حاوی محتوای خصوصی هستند، مانند عکس‌ها، ویدیوها، پیام‌های کوتاه و گزارش تماس‌ها قفل کنید.با این برنامه قفل نرم افزار می‌توانید برنامه‌های SNS مانند Facebook، Whatsapp و Twitter و همچنین تماس‌های دریافتی، تنظیمات سیستم و بازارهای برنامه را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز قفل کنید. این قفل اپلیکیشن همچنین ویجت صفحه اصلی را برای تغییر آسان وضعیت قفل، مشاوره هوشمند در مورد برنامه‌های مرتبط با قفل و گزینه‌های قفل تاخیری ارائه می‌دهد. هنگامی که شخصی سعی می‌کند با گذرواژه نامعتبر وارد شود، هشدارهایی را از طرف برنامه قفل اپلیکیشن دریافت خواهید کرد.

Perfect Applock

Perfect AppLock اپلیکیشن قفل برنامه‌ای است که به شما امکان می‌دهد تا از هر برنامه‌‎ای که می‌خواهید با پین، الگو یا اشاره محافظت کنید. همراه با برنامه‌های مختلف، Perfect Applock همچنین به شما امکان می‌دهد اتصال USB، WiFi، داده‌های 3G، بلوتوث، همگام‌سازی، USB، صفحه اصلی، تماس‌ها و نصب/حذف برنامه را قفل کنید. نکته جالب در مورد این برنامه، ویژگی Watchdog است که پس از سومین تلاش ناموفق برای رمز عبور از یک مهاجم عکس می‌گیرد. این اپلیکیشن قفل برنامه از حداقل منابع استفاده می‌کند و از رمزهای عبور اشاره‌ای، پین، الگو و متن پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، این برنامه پشتیبانی از فیلتر صفحه را ارائه می‌دهد و شما را قادر می‌سازد تا به طور موثر روشنایی صفحه را برای برنامه‌های جداگانه مدیریت کنید. پرفکت Applock همچنین خطاهای نادرست و سایر پیام‌ها را ارسال می‌کند و باعث می‌شود مردم باور کنند که چیز دیگری اشتباه است. البته اگر می‌خواهید یک تجربه استفاده بدون تبلیغات داشته باشید، باید نسخه پریمیوم را خریداری کنید که البته با توجه به کوتاه بودن تبلیغات، نیاز چندانی به خرید نیست و در واقع باید این اپلیکیشن قفل برنامه را بعنوان یک برنامه رایگان شناخت.

Perfect AppLock برنامه قفل اپلیکیشن

قفل کردن اپلیکیشن‌ها توسط IVYMobile

آخرین مورد در معرفی بهترین اپلیکیشن های قفل برنامه در اندروید و قبل از پرداخت به برنامه‌های iOS،اپ‌لاک IVYMobile است. مانند هر برنامه قفل دیگری در این لیست، به شما امکان می‌دهد برنامه‌ها، عکس ها، فیلم ها و سایر داده های خصوصی خود را با یک رمز عبور یا یک الگو قفل کنید. همچنین کودکان و جاسوسان را از ایجاد تغییرات ناخواسته در تنظیمات، حذف فایل‌های مهم یا خریدهای درون برنامه‌ای غیرمجاز باز می‌دارد. اگر کسی اطلاعات خصوصی شما را جستجو کند، دارای یک صفحه کلید مخفی و یک قفل الگوی نامرئی است. می‌توانید تنظیمات قفل برنامه را مطابق با ترجیحات خود سفارشی کنید و برای قفل کردن تمام حریم خصوصی خود در یک برنامه، ایمن‌تر و هوشمندتر کنید.

تا این بخش از مطلب، ما سعی کردیم تا بهترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های قفل برنامه در اندروید را به شما معرفی کنیم. گوشی‌های هوشمند در حال حاضر جزو ابزارهای اصلی در دستان ما هستند که باید به خوبی ایمن شوند، زیرا اطلاعات شخصی و حساس ما را در بر دارند. به همین دلیل است که بهترین اپلیکیشن های قفل برنامه در اندروید و IOS صفحه قفل رایج شده‌اند. همه احتمالاً برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس‌بوک و واتس‌اپ را دارند که باید از آن‌ها ایمن باشید. علاوه بر این، ممکن است برنامه‌های بانکی داشته باشید که اطلاعات حساسی را نگهداری می‌کنند، که همیشه باید ایمن باشند.

در ادامه مطلب بهترین اپلیکیشن‌های قفل برنامه در اندروید و iOS برسیم به اپلیکیشن‌های قفل برنامه iOS که در سیستم‌هایی که اغلب در گوشی‌ها و سایر دستگاه‌های شرکت اپل کاربرد دارند را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین اپلیکیشن‌های قفل برنامه برای IOS

این یک امر بدیهی است، هنگامی که از چنین تلفن گران قیمتی استفاده می‌‌کنید، ایمنی، برای هر یک از ویژگی‌های تلفن شما نیاز اصلی شما خواهد بود. وقتی از اپلیکیشن‌های قفل برنامه iOS استفاده می‌کنید، به معنی این است که شما واقعاً دوست ندارید که داده‌ها و فایل‌های خصوصی ذخیره شده در گوشی هوشمند خود را در صورت دریافت گوشی شما با افراد غریبه و حتی نزدیکان‌تان به اشتراک بگذارید.

اگر به دنبال بهترین اپلیکیشن‌های قفل برنامه برای iPhone iOS، iPad، IPod هستید، در صفحه سمت راست قرار گرفته اید. پس از تحقیقات و مشاهدات زیادی که توسط کاربران انجام شده است، ما چند قفل برنامه پیشنهادی برتر برای آیفون را انتخاب کرده‌ایم و آن‌ها را با ویژگی‌های خاص خود و همچنین گزینه دانلود در اینجا لیست کرده‌ایم.

Folder Lock

اگر به دنبال قفل‌های چندکاره هستید، این قفل اپلیکیشن iOS یکی از بهترین قفل‌ها برای کاربران آیفون است که می‌خواهند از چیزهای شخصی خود مانند عکس‌ها، فیلم‌ها، مخاطبین، فایل و بسیاری موارد دیگر که مربوط به شخص شما هستند محافظت کنند. همچنین از طریق این قفل پوشه می‌توانید فایل‌ها را از موبایل خود به رایانه شخصی به کمک قفل پوشه وای‌فای انتقال دهید. اگر عاشق موسیقی هستید، این برنامه برای شما مناسب است تا آهنگ‌ها را بدون iTunes وارد دستگاه کنید و از استفاده از این ابزار بسیار کاربردی، لذت ببرید.

Folder Lock به شما امکان می‌دهد تا از فایل‌های شخصی، عکس‌ها، فیلم‌ها، اسناد، مخاطبین، کارت‌های کیف پول، یادداشت‌ها و صوت‌های ضبط شده در آیفون خود با رمز عبور محافظت کنید. جدا از اینکه Folder Lock یک برنامه عالی برای امنیت داده است، یک برنامه مدیریت WiFi عالی نیز می‌باشد، زیرا می‌توانید فایل‌ها را از آیفون خود به رایانه شخصی یا بالعکس به صورت بی‌سیم از طریق Folder Lock انتقال دهید. ویژگی مدیریت موسیقی WiFi آن به شما امکان می‌دهد بدون استفاده از iTunes گزینه‌های وارد کردن صدا، واردات موسیقی، واردات آهنگ و وارد کردن mp3 را انجام دهید.

امکانات:

عکس‌های خصوصی را ایمن می‌کند
از فایل‌های صوتی و موسیقی شما محافظت می‌کند
اسناد و فایل‌های مهم شما را قفل می‌کند
رکوردهای صوتی و یادداشت‌ها را مخفی می‌کند
مرورگر آیفون شما را قفل می‌کند
وارد کردن صدا و مخاطبین
حفاظت از چیزهای مهم مانند حساب‌های بانکی، جزئیات کارت‌های اعتباری و کارت‌های شناسایی

اطلاعات برنامه
حجم: 57.1 مگابایت
دسته: کاربردی
سازگاری: آیفون به iOS 9.0 یا بالاتر نیاز دارد.
iPad: به iPadOS 9.0 یا بالاتر نیاز دارد.
iPod touch: به iOS 9.0 یا بالاتر نیاز دارد.
مک: به macOS 11.0 یا بالاتر و مک با تراشه Apple M1 نیاز دارد.
زبان‌ها: انگلیسی، آلمانی، ژاپنی، لهستانی، چینی ساده شده، اسپانیایی
قیمت: رایگان

قفل اپلیکیشن آیفون Password Manager Lock

اکثر اوقات کاربران رمزهای عبور خود را فراموش می‌کنند و در جایی برای پشتیبان‌گیری یا همگام‌سازی با ابر ذخیره نکرده‌اند. این اپلیکیشن قفل برنامه برای آیفون امکان تولید و پر کردن خودکار را فراهم می‌کند و در عین حال رمز عبور برای پشتیبان‌‍گیری شما در ابر ذخیره می‌شود. اگر رمزهای عبور خود را گم کرده اید، از اینجا می‌توانید تمام رمزهای عبور و مشخصات شناسه خود را دریافت کرده و لذت ببرید. اگر هم از ایجاد رمزهای عبور ایمن خسته شده‌اید نگران نباشید، با این اپلیکیشن قفل برنامه شما توانایی ایجاد رمزهای عبور قوی در این برنامه را دارید و از حداکثر امنیت برخوردار هستید.

ویژگی‌های کلیدی:

ذخیره سازی نامحدود رمز عبور و اطلاعات خصوصی
رمز عبور شما و تمام جزئیاتی که در آن قفل ذخیره کرده‌اید را به صورت خودکار پر می‌کند
این برنامه همچنین دارای ویژگی‌هایی مانند Touch ID و Face ID می‌باشد
امکان همگام‌سازی ابری و پشتیبان‌گیری را دارد

Easy Notes Locker برای آیفون – دفترچه یادداشت محافظت شده

تعداد زیادی قفل دفترچه یادداشت در اینترنت برای iOS موجود است اما این قفل یادداشت دارای ویژگی‌های زیادی است که کاربران را بیشتر به سمت این برنامه جذب می‌کند. هنگامی که از این برنامه استفاده می‌کنید و تلفن شما به حالت خواب می‌‌رود، دفترچه یادداشت شما به‌طور خودکار توسط این برنامه قفل می‌شود. این قفل اپلیکیشن iOS رایگان است و می‌توانید یادداشت‌های نامحدود را در اینجا ذخیره کنید.

تا زمانی که می‌خواهید هر یادداشتی را در این مورد به‌روزرسانی یا تغییر دهید، می‌توانید تاریخ اصلاح و تاریخ ایجاد یادداشت‌ها را دریافت کنید. اگر اهل نوشتن هستید، پس این قفل صفحه یادداشت برای iOS در iPhone شما برای کار شما بسیار مفید است. Easy Notes Locker امتیاز 4.3 را در داشبورد خود از کاربران دریافت کرده است.

امکانات
محافظت از رمز عبور خود با دفترچه یادداشت
امکان انتخاب چند قلم نوت پد
افزایش و کاهش اندازه فونت
گزینه‌ای برای جلوگیری از چشم کنجکاو
همچنین می‌توانید یادداشت خود را مستقیماً از اینجا ایمیل کنید
دارای گزینه جستجوی دفترچه یادداشت
امکان انتخاب طرح‌های چندگانه

اطلاعات و جزئیات برنامه
مدیریت یا فروشنده: Techno Keet Pvt. Ltd.
سازگاری: iPhone iOS 7.0 یا بالاتر
iPad و iPod: به نسخه 7.0 یا بالاتر نیاز دارند
حجم برنامه: 9.5 مگابایت
زبان ها: انگلیسی، عربی، هلندی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، عبری، ایتالیایی، نروژی بوکمال، پرتغالی و بیشتر
رتبه: 4+
قیمت: رایگان

قفل اپلیکیشن آیفون LockID

LockID قفل اپلیکیشن آیفون

LockID یکی دیگر از اپلیکیشن‌های قفل برنامه iOS است که عملکرد بسیار عالی داشته است. حریم خصوصی شما را در آیفون شما در سطح امنیتی بسیار بالایی قفل می‌کند. این برنامه دارای حریم خصوصی بسیار خوبی است که می‌توانید هر چیزی را در گوشی خود با فیس آیدی یا رمز عبور که بستگی به شما دارد قفل کنید. این قفل اپلیکیشن آیفون 100% ایمن و کاربر پسند است تا همه بتوانند از آن استفاده کنند و از بهترین مزایا بهره مند شوند.

اگر می‌خواهید مرورگر موبایل خود را برای حفظ حریم خصوصی خود قفل کنید، می‌توانید با کمک این برنامه که گزینه های مختلفی برای دریافت بهترین امکانات وجود دارد قفل کنید. این یکی از بهترین قفل برنامه iOS در رتبه بندی کاربران برای آیفون است.

ویژگی‌های کلیدی:

شناسه قفل سطح پیشرفته
گزینه‌های پیکربندی امنیتی
قفل کردن مرورگرها و برنامه‌های شخص ثالث در آیفون
قفل کردن عکس، ویدیو و محتوایی که برای شما مهم است
مرورگر خصوصی که در آن بتوانید با خیال راحت بدون ثبت سابقه مرور کنید
Locker faceID، لمس و رمز عبور را می‌پذیرد
بهبود و به‌روز رسانی مداوم برنامه با افزودن ویژگی‌های جدید در هر زمان
بهترین اپلیکیشن رایگان برای آیفون، آی پد و آی پاد تاچ

قفل اپلیکیشن Vault iPhone Lock

قفل اپلیکیشن  iOS آیفون Vault iPhone Lock

اپلیکیشن قفل برنامه iOS کاربردی Vault به طور ویژه برای محافظت از عکس‌ها و فیلم‌ها توسعه یافته است. اکنون عادت ما این است که تقریباً از همه چیز عکس و فیلم بگیریم. وقتی گوشی خود را به کسی می‌دهیم تا عکس یا ویدیوی خاصی را ببیند، امکان دارد که شخص موردنظر، انگشت خودرا در گالری ما به چپ و راست بکشد، درست است!؟ و وقتی عکس‌های شخصی نسبتا مهمی در گوشی خود دارید، مطمئناً دوست ندارید کسی به آن ها دسترسی داشته باشد. برنامه Vault راه حلی برای آن است. می‌تواند از عکس‌ها و ویدیوها در آیفون شما محافظت کند و آن‌ها را با خیال راحت رمزگذاری کند. نکات برجسته Vault iPhone Lock عبارتند از:

می‌توانید با رمز عبور دیجیتال شخصی یا شناسه لمسی به برنامه دسترسی پیدا کنید.
با وارد کردن انبوه عکس‌ها و ویدیوها و مدیریت هوشمند پوشه‌ها، می‌تواند تلفن شما را سازماندهی کند.
می‌توانید یک نسخه پشتیبان از عکس‌ها و ویدیوهای خود در فضای ابری نگه دارید.
رمز عبور عکس‌ها و فیلم‌ها را می‌توان به راحتی و در هر زمان لغو یا تغییر داد.
در ابتدا برای دانلود رایگان است، اما برنامه Vault Pro مقدار کمی هزینه دریافت می‌کند.
این اپلیکیشن های قفل برنامه iOS امتیاز 3.9 را به خود اختصاص داده است که رتبه خوبی محسوب می‌شود

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *