،

اپل بخش جدید «اپلیکیشن‌های اپل» را به وب سایت خود اضافه کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
Apps by Apple - لاگ مدیا

به‌نظر می‌رسد اپل در حال آماده شدن برای ورود اپ‌استورهای شخص ثالث در آیفون‌ها است. اتحادیه اروپا احتمالاً تا سال 2024 مجوز فروشگاه‌های برنامه شخص ثالث را برای اپل اجباری می‌کند. اپل با آماده شدن برای این احتمال، بی‌سر و صدا صفحه جدیدی را در وب‌سایت خود اضافه کرده است – Apps by Apple – که ظاهراً هدف آن ایجاد آگاهی در مورد برنامه‌های بومی در آیفون، آی‌پد، اپل‌واچ، مک و اپل تی‌وی است.

چرا «صفحه جدید» ؟

اپل از مدت‌ها قبل با اجازه دادن به فروشگاه‌های اپلیکیشن شخص ثالث که به‌عنوان بارگذاری جانبی در آیفون‌ها شناخته می‌شوند، مخالف بوده است. ادعای اپل این است که فروشگاه‌های شخص ثالث بر امنیتی که دستگاه‌های اپل به کاربران خود ارائه می‌دهند تأثیر می‌گذارد.

به‌نظر می‌رسد که این شرکت تمام فعالیت‌های مربوط را تحت نظر دارد. اپل قبلاً مجبور به ایجاد تغییراتی در هلند (مربوط به برنامه‌های دوستیابی) شده بود و در موردی دیگر در ژاپن تغییراتی در سراسر جهان برای پیوند دادن به برنامه‌های خارجی ایجاد کرد.

معنای «برنامه‌های اپل» برای کاربران چیست

صفحه جدید Apps by Apple توضیح می‌دهد که کاربران می‌توانند با برنامه‌های قدرتمند و شهودی که برای دسترسی، خصوصی و ایمن طراحی شده‌اند، متصل شوند، ایجاد کنند و کارها را انجام دهند. در این صفحه برنامه‌های کلیدی مانند پیام‌ها، عکس‌ها، یادآوری‌ها، سافاری، FaceTime، ایمیل و موارد دیگر. همچنین تیزرهایی درباره ویژگی‌های جدید آینده در iOS 17 وجود دارد.

فهرست دسته‌بندی برنامه‌های این صفحه

ارتباطات: برنامه‌هایی که شما را در ارتباط نگه می‌دارند؛ این بخش شامل تلفن، پیام‌ها، فیس‌تایم، ایمیل و مخاطبین است.
خلاقیت: ابزارهایی برای حرفه‌ای ها و خلاقان پرشور؛ این بخش شامل عکس‌ها، دوربین، GarageBand، iMovie و Final Cut Pro برای iPad است.
بهره‌وری: همه آنچه برای ساخت اثر هنری خود نیاز دارید؛ این بخش شامل یادداشت‌ها، یادآوری‌ها، تقویم، فرم آزاد و صفحات است.
کاوش: کشف جهان و پیمایش در آن به راحتی؛ این بخش شامل Safari، Maps، Weather، Find My و Wallet است.
سرگرمی و خانه: روش‌های درخشان برای تماشا، خواندن، گوش دادن و استراحت؛ این بخش شامل Apple TV، Apple Music، Apple Arcade، Apple Music Classical و پادکست است.
سلامت و تناسب اندام: سلامتی برای ذهن و بدن شما؛ این بخش شامل سلامت اپل، تناسب اندام، تمرین، خواب و ردیابی چرخه سلامت است.
ویژگی‌ها: سیری، iCloud، CarPlay، Continuity و Family Sharing.

جدای از این‌ها، بخش «حتی بیشتر» وجود دارد که برنامه‌های زیادی دارد که اپل باید ارائه دهد.

بزرگترین ویژگی که برنامه‌های اپل را برجسته می‌کند

این صفحه بزرگ‌ترین مزیتی را که برنامه‌های خود اپل ارائه می‌دهند، بیان می‌کند: «حریم خصوصی بی‌نظیر. این شرکت می‌گوید هر برنامه اپل دارای ویژگی‌های حریم خصوصی قدرتمندی است که به محافظت از داده‌های شما کمک می‌کند و به شما امکان کنترل اطلاعاتتان را می‌دهد. در ادامه می‌افزاید: «ویژگی‌های دسترس‌پذیری در هر محصول و برنامه اپل تعبیه شده است. برای کمک به همه افراد در یادگیری، ایجاد و انجام آنچه دوست دارند».

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *