،

به‌روزرسانی WatchOS 9.6.1 عرضه شد؛ اپل دقیقاً چه چیزی ارائه کرده است؟

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
آپدیت جدید اپل واچ 10 - لاگ‌مدیا

اپل عرضه آپدیت جدید اپل واچ را آغاز کرده است. آپدیت watchOS 9.6.1 که برخی از اشکالات جزئی را برای اپل واچ رفع می‌کند. این یک به‌روز رسانی نرم افزار رایگان است و دو هفته پس از watchOS 9.6 ارائه می‌شود.

نحوه دانلود

برای دانلود watchOS 9.6.1، باید به برنامه Apple Watch در آیفون خود دسترسی داشته باشید، سپس به General > Software Update بروید. برای نصب‌نرم افزار جدید، اپل واچ شما باید حداقل 50 درصد باتری داشته باشد، روی شارژر قرار گیرد و در مجاورت آیفون جفت شده باقی بماند.

آنچه که به روز رسانی ارائه می‌دهد

طبق اعلام اپل، این به‌روزرسانی مشکلی را برطرف می‌کند که قبلاً دسترسی به داده‌های حرکتی را برای برنامه‌هایی که از Movement Disorder API استفاده می‌کردند، مختل می‌کرد. این API برای ردیابی لرزش و علائم مرتبط با بیماری پارکینسون استفاده می‌شود. البته آپدیت Apple WatchOS 10 ماه آینده عرضه می‌شود انتظار می‌رود اپل ماه آینده آپدیت واچ او اس 10 را برای کاربران اپل واچ خود عرضه کند. Apple watchOS 10 بسیاری از پیشرفت‌ها را ارائه می‌کند که برای ارتقای تجربه کلی اپل واچ طراحی شده‌اند.
یکی از ویژگی‌های قابل توجه این است که کاربران می‌توانند بدون زحمت به اطلاعات حیاتی روی صفحه‌های ساعت خاص از طریق چرخش ساده دکمه دیجیتال تاج دسترسی پیدا کنند و بازیابی داده‌های مربوطه را آسان‌تر کند.
علاوه بر این، اپل دامنه ابزارک‌های موجود را با ترکیب گزینه‌هایی مانند پادکست و عملکرد کرونومتر گسترش داده است. قابل توجه است که برنامه ساعت جهانی و برنامه فعالیت دستخوش طراحی مجدد خیره کننده‌ای شده‌اند که جذابیت بصری و کاربرپسند بودن آن‌ها را افزایش داده است.
شایان ذکر است که اکنون به توسعه‌دهندگان انعطاف‌پذیری داده می‌شود تا برنامه‌های خود را با زیبایی طراحی جدید القا کنند و فضای خلاقیت و نوآوری را تقویت کنند. همچنین گام‌های قابل توجهی در بهبود اپلیکیشن Activity در اپل واچ و همچنین اپلیکیشن Fitness در آیفون برداشته شده است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *