برگزاری مدرسه تابستانه هوش مصنوعی در تهران

حمیدزاده
اشتراک‌گذاری در:
مدرسه تابستانه هوش مصنوعی

دبیرخانه هوش مصنوعی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قصد دارد با همکاری مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی و یک شرکت دانش بنیان و موسسه The Carpentries آمریکا «مدرسه تابستانه هوش مصنوعی در علوم پزشکی» را در مدت چهار روز برگزار کند.

این برنامه که به صورت یک دوره فشرده «پروژه محور» طی روزهای ۹، ۱۰، ۱۶ و ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ برگزار می‌شود، به دو صورت مجازی و حضوری برگزار شده و در پایان دوره، گواهینامه معتبر به زبان فارسی برای تمامی شرکت‌کنندگان و گواهینامه بین‌المللی برای افراد متقاضی آن صادر خواهد شد.

در این دوره آموزش پذیران علاوه بر یادگیری مبانی برنامه نویسی برای یادگیری ماشین و یادگیری عمیق، پروژه‌هایی را در راستای بهبود عملکرد تشخیص و درمان با کمک روش‌های متنوع هوش مصنوعی و علم داده و با توجه به زمینه‌های علاقمندی خود انجام می‌دهند.

آشنایی با اخلاق در حیطه هوش مصنوعی در پزشکی، آشنایی با مفهوم یادگیری ماشین و یادگیری عمیق، آموزش مقدماتی برنامه نویسی با پایتون برای مدیریت داده‌های حجیم بالینی، آموزش کار با داده‌های ژنومیکی بیماران در پایتون، آموزش کار با داده‌های MRI بیماران در پایتون و همچنین آموزش پردازش سیگنال‌های مغزی (EEG) با کمک الگوریتم‌های هوش مصنوعی از مهم‌ترین سرفصل‌های این برنامه عنوان شده است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس ir.ac.sbmu.fnrc مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۲۶۷۲۰۰۱۴-۰۲۱ تماس بگیرند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *