مدیر اجرایی سابق گوگل و مدیرعامل میلیاردر حال حاضر دره سیلیکون کیست؟

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
نیکش آرورا میلیاردر مدیر اجرایی سابق گوگل

او به پردرآمدترین مدیر شرکت گوگل تبدیل شد، با شکار غیرقانونی گروه سافت‌بانک یک چکِ چرب و لذیذ دریافت کرد و اکنون پس از استقرار شرکت فعلی‌اش، Palo Alto Networks، به پردرآمدترین مدیر اجرایی جهان تبدیل شده است. رونق در صنعت نرم‌افزار امنیت سایبری دارایی خالص «نیکش آرورا» در حال حاضر 1.5 میلیارد دلار است.
بر اساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ، آرورا همچنین یک مدیر عامل فناوری میلیاردر نادر است. هنگامی که شبکه پالو آلتو او را در سال ۲۰۱۸ استخدام کرد، ۱۲۵ میلیون دلار سهام به آرورا داد. از آنجایی که نرم‌افزار امنیت سایبری برای کسب‌وکارها پس از یک سری از حوادث هک‌های پرمخاطب مرتبط‌تر شد، قیمت سهام این شرکت بیش از چهار برابر ارزش اصلی افزایش یافت و ارزش سهام Arora اکنون به 830 میلیون دلار می‌رسد.

این سهام همراه با جوایز پرداخت در حرفه او و بیش از 3.4 میلیون گزینه‌ای که هنگام پیوستن به شرکت به او اعطا شد، دارایی خالص او اکنون حدود 1.5 میلیارد دلار است. در این گزارش آمده است که آرورا در سال 2023 پس از اعمال برخی از گزینه‌ها، نزدیک به 300 میلیون دلار سهام فروخت.

آرورا به تولید ثروت خود ادامه می‌دهد

آرورا در Palo Alto Networks ثروت بیشتری به‌دست خواهد آورد زیرا غرامت سال 2023 او شامل حداکثر 750.000 سهام است که در حال حاضر بیش از 220 میلیون دلار ارزش دارد.
در یک بیانیه نمایندگی، این شرکت گفت که این جایزه به‌دلیل عملکرد قوی آرورا در پنج سال اول او موجه است. گفته می‌شود که این بدان معناست که او قبلاً توانسته بود “102 میلیون دلار ارزش هر سال” را به دست آورد.
به‌دلیل این مالکیت اختصاصی قابل توجه و مبلغی که قرار بود آقای آرورا طی چند سال آینده به آن واگذار شود، نقل شده است که هیئت مدیره تشخیص داد که برای اطمینان از حفظ و جذب این جایزه برای آقای آرورا، یک جایزه سهام معنی‌دار ضروری است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *