گوگل برنامه دوربین به روز شده را در پیکسل 8 می‌آورد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
گوشی-پیکسل-8-لاگ-مدیا

گوشی‌های هوشمند گوگل پیکسل به دلیل عکاسی محاسباتی خود مشهور هستند ( در عکاسی محاسباتی از نرم‌افزار دیجیتال استفاده می‌شود تا عکس‌های تهیه شده با استفاده از دوربین گوشی‌ها را تعدیل کند) و سری پیکسل 7 یک راه‌اندازی سخت‌افزاری جدید همراه با «جادوی نرم‌افزاری» قدرتمندتر برای رفتار با کاربران ارائه کرده است. با این حال، چیزی که تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است، برنامه دوربین است و این به زودی تغییر خواهد کرد.
با استناد به منبعی در داخل گوگل که نخواست نامش فاش شود، گزارشی از Android Authority ادعا می‌کند که برنامه بازسازی شده Google Camera ابتدا در سری Pixel 8 راه اندازی می‌شود.

حالت‌های عکس و فیلم جداگانه

در حال حاضر، اپلیکیشن Pixel 7 Pro Camera دارای یک چرخ فلک از گزینه‌های انتخابی است که در پایین رابط کاربری قرار دارد. گفته می‌شود که برنامه جدید دوربین دارای حالت‌های جداگانه عکس و فیلم از طریق یک سوئیچ در زیر نوار انتخاب حالت است.
بنابراین کاربران باید نوع محتوا (عکس یا ویدیو) را که می‌خواهند فیلم‌برداری کنند انتخاب کنند و سپس حالت دقیق (نور نوردهی طولانی، پرتره/ حرکت سینمایی، تاری) را که می‌خواهند در آن عکس‌برداری کنند، مشخص کنند.

دکمه تعویض دوربین و دکمه پیش‌نمایش گالری

برنامه جدید دوربین Google همچنین ممکن است دارای مکان تعویض دکمه سوئیچ دوربین و دکمه پیش نمایش گالری باشد. دکمه سوئیچ دوربین به سمت راست دکمه عکس‌برداری و پیش نمایش گالری به سمت چپ منتقل شده است. در این گزارش آمده است که با کشیدن صفحه نمایش از پایین به بالا، منوی تنظیمات ظاهر می‌شود و کاربران همچنین می‌توانند روی نماد تنظیمات در پایین سمت چپ ضربه بزنند.

تغییر حالت‌ها

برنامه دوربین Google ممکن است برای برجسته کردن برخی از حالت‌ها، رابط کاربری جدیدی داشته باشد. برای مثال، برگه «Motion» به Long Exposure و Action Pan تقسیم شده است. حالت تثبیت “سینما” ممکن است نام جدیدی نیز داشته باشد: “pan”.

دوربین پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو فاش شد

گزارش شده است که هر دو گوشی سری Pixel 8 برخی ارتقاء دوربین را دریافت خواهند کرد. هر دو گوشی ممکن است دارای سنسورهای اصلی 50 مگاپیکسلی GN2 سامسونگ (از سنسورهای 50 مگاپیکسلی GN1 سامسونگ) باشند که اندازه بزرگتری دارند و 35 درصد نور بیشتری نسبت به GN1 می گیرند. این به معنای روشن تر و واضح تر عکس های نور کم است.
دوربین فوق عریض پیکسل 8 پرو نیز ممکن است از دوربین 12 مگاپیکسلی کنونی سونی IMX386 به دوربین 64 مگاپیکسلی سونی IMX787 ارتقا یابد – دوربینی که در پیکسل 7a استفاده شده است. پیکسل 8 ممکن است دوربین فوق عریض سونی IMX386 داشته باشد.
گفته می‌شود دوربین‌های سلفی مانند قبل باقی می‌مانند – سنسورهای 11 مگاپیکسلی در هر دو دستگاه. دوربین تله فوتو اپتیکال 5X در پیکسل 7 پرو نیز گفته می‌شود که در پیکسل 8 پرو نیز یکسان باقی می‌ماند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *