آیا می‌توانید بصورت آفلاین از واتس‌اپ استفاده کنید و پیام‌های قدیمی را بخوانید؟

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
آیا می توان از واتس اپ به صورت آفلاین استفاده کرد؟
آیا می توان از واتس اپ به صورت آفلاین استفاده کرد؟

فهرست مطالب

دسترسی به پیام‌ها و خصوصاً تصاویر در حالت آفلاین هرگز آسان‌تر نبوده است.

واتس اپ به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های پیام رسان جهان، وضعیت چشمگیری دارد. برای بسیاری از کاربران، واتس‌آپ تنها راه آنها برای حفظ ارتباط با دوستان و خانواده است، اما بسیاری از آنها می‌پرسند: آیا می‌توان از واتس‌اپ به‌صورت آفلاین استفاده کرد؟

برنامه آن را آشکار نمی‌کند، و اینجاست که می‌توانیم کمک کنیم. این راهنما به سوال بسیار مهم پاسخ می‌دهد و تفاوت های بین WhatsApp را در زمان آنلاین و آفلاین توضیح می‌دهد.

آیا می‌توان از واتس‌اپ به‌صورت آفلاین استفاده کرد؟

واتس‌اپ نمی‌تواند برای ارسال و دریافت پیام در حالت آفلاین استفاده شود، اما پیام‌های قدیمی و تصاویر ذخیره شده همچنان قابل مشاهده هستند. برای استفاده از برنامه و همه ویژگی‌های آن (شامل تماس‌های صوتی و تصویری) به اینترنت یا اتصال داده تلفن همراه نیاز دارید.

با این حال، زمانی که آفلاین هستید، پیام‌ها همچنان می‌توانند برنامه‌ریزی شوند، و وقتی دوباره آنلاین شدید از طریق WiFi یا داده تلفن همراه ارسال می‌شوند. نماد در سمت راست پایین یک پیام وضعیت آن را نشان می‌دهد. یک ساعت به معنای برنامه‌ریزی شده است و دو تیک به معنای ارسال شده است. حتی اگر در حالت هواپیما هستید، پیام‌ها را می‌توان آماده کرد.

اگر امیدوارید مکالمات قدیمی شما در حالی که بدون WiFi گیر کرده‌اید سرگرم‌تان کند، بارگیری خودکار رسانه (media auto-download) را فعال کنید. این تنظیم به‌طور خودکار تمام محتوایی را که از طریق واتس‌اپ دریافت می‌کنید را در تلفن شما ذخیره می‌کند. می‌توان آن را تغییر داد تا منحصراً از طریق WiFi یا داده تلفن همراه کار کند و با دنبال کردن مراحل زیر می‌توان آن را فعال کرد:

1- روی سه نقطه در بالا سمت راست کلیک کنید یا ضربه بزنید
2-“تنظیمات” را انتخاب کنید (Setting)
3- منوی “Storage and Data” را باز کنید
4- روی «هنگام اتصال به Wi-Fi» یا «هنگام استفاده از داده تلفن همراه» ضربه بزنید
5- دانلود خودکار عکس‌ها، صداها، فیلم‌ها و/یا اسناد را انتخاب کنید

حتی اگر آفلاین هستید، با فعال کردن این گزینه مطمئن شوید که مکالمات قدیمی شما با زمینه کامل در دسترس هستند. دیگر از تصاویر تار یا پیام‌های صوتی شکسته خبری نیست.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *