سه ویژگی جدید هوش مصنوعی مولد در جستجوی گوگل راه‌اندازی شد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
SGE logmedia

گوگل اخیراً ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد را برای جستجو اعلام کرده است. این شرکت می‌گوید که تجربه جستجوی مولد مبتنی بر هوش مصنوعی (SGE) به کاربران اجازه می‌دهد تا فوراً در مورد یک موضوع به نتیجه جستجوی خود برسند، فرضیات سریعی را برای سؤالات خاص خود کشف کنند یا محصولات و چیزهایی را که در نظر دارند را کشف کنند. در اینجا این سه ویژگی شرح داده شده است که می‌توانید همین الان آن‌ها را امتحان کنید.

نتایج جستجو بصورت بصری

هوش مصنوعی مولد جستجو، شامل تصاویری است که به کاربران کمک می‌کند تا درک بهتری از آنچه به دنبال آن هستند داشته باشند. گوگل نیز در ماه‌های آینده ویدیوهایی را به مرورهای جستجو اضافه خواهد کرد تا موارد را در عمل نشان دهد. به عنوان مثال، یک موقعیت از ورزش یوگا، از بین بردن لکه‌ها از سنگ مرمر و غیره.

مرورهای سریع‌تر و بهبود یافته برای جستجو

صرف‌نظر از آنچه به دنبال آن هستید، جستجوی Google یک پنجره کلی در نتیجه جستجو با اطلاعات تلفیقی به شما نشان می‌دهد تا به کاربران کمک کند آنچه را که به دنبال آن هستند به راحتی و سریع پیدا کنند. گوگل اخیراً به‌روزرسانی‌ای را ایجاد کرده است که اکنون مرورهای کلی را سریع‌تر از قبل ایجاد می‌کند تا زمان پاسخگویی را کاهش دهد.

عمیق‌تر به علایق خود بپردازید

تجربه جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی (SGE) به عنوان سکوی راه‌اندازی شما برای کاوش محتوای ارزشمند وب عمل می‌کند و پیوندهایی را به نتایج جستجو در کنار هر نمای کلی هوش مصنوعی ارائه می‌دهد. Google اکنون به کاربران نشان می‌دهد که تاریخ‌ها را در این پیوندها منتشر می‌کنند تا به آن‌ها کمک کند اطلاعات مرتبط‌تر و جدیدتر در مورد موضوع مورد نظر خود را پیدا کنند.
علاوه بر این، گوگل در حال کار بر روی کشف صفحات وب است که با نمای کلی هوش مصنوعی همسو بوده و ساده‌تر و شهودی تر است.

چگونه می‌توان این ویژگی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را امتحان کرد

همه این ویژگی‌ها در حال حاضر در آزمایشگاه‌های جستجو در دسترس هستند. برای دسترسی و امتحان کردن این ویژگی‌ها می‌توانید در آزمایشگاه‌های جستجو (search labs) ثبت‌نام کنید. این ویژگی‌ها در برنامه گوگل برای اندروید، iOS و کروم دسکتاپ موجود است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری