سهام Cisco دیروز افزایش یافت اما همچنان در بازار ضعیف عمل می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
سهام شرکت سیسکو شبکه در بازار وال استریت

وال استریت دیروز(جمعه) برای سیسکو سیستمز (CSCO) مثبت را نشان داد. به‌طور متوسط، تحلیلگران به CSCO رتبه خرید می‌دهند. میانگین قیمت هدف 55.6 دلار است، که به این معنی است که تحلیلگران انتظار دارند که سهام طی دوازده ماه آینده 14.80 درصد افزایش یابد. این رتبه‌بندی متوسط، رتبه تحلیلگر 19 را برای CSCO به ارمغان می آورد، که بهتر از 19٪ سهام بر اساس داده‌های گردآوری شده توسط InvestorsObserver است.

سهام Cisco Systems Inc. 4604.37 و داوجونز Industrial Average DJIA، + 0.36% با 0.36% افزایش به 36247.87 رسید.

این دومین روز متوالی رشد سهام بود. اما سهام در مقایسه با برخی از رقبای خود در روز جمعه عملکرد ضعیفی داشت، زیرا شرکت مایکروسافت MSFT، + 0.88٪ با 0.88٪ افزایش به 374.23 دلار، Amazon.com Inc. AMZN، + 0.37٪ افزایش 0.37٪ به 147.42 دلار، و Broadcom Inc. AVGO، + افزایش یافت.

چرا رتبه‌بندی تحلیلگران مهم است؟

تحقیقات تحلیلی توسط متخصصان می‌تواند هنگام تصمیم گیری سرمایه‌گذاری در بازار سهام بسیار مفید باشد. تحلیلگران می‌توانند صنایع را با جزئیات مشاهده کنند و بیاموزند که چگونه تأثیرات جغرافیایی می‌تواند بر ترازنامه شرکت تأثیر بگذارد. این اطلاعات به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا قبل از منحنی تصمیم‌گیری کنند. InvestorsObserver رتبه‌بندی‌های این تحلیل‌گران را ترکیب می‌کند و به رتبه‌بندی صدکی آن‌ها ادامه می‌دهد. این به شما این امکان را می‌دهد که سهام را به روشی جامع در مقایسه با رتبه‌بندی استاندارد خرید/نگهداری/فروش مقایسه کنید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *