،

هفته آینده منتظر انتشار گیم پلی جدید بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty باشید

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
cyberpunk 2077

جف کیلی، تهیه‌کننده و مجری برنامه شب افتتاحیه گیمزکام به تازگی فاش کرد که هفته آینده، تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty به نمایش گذاشته خواهد شد.

از جمله دیگر بازی‌هایی که تاکنون حضورشان در مراسم شب افتتاحیه تایید شده می‌توان به Alan Wake 2، Assassin’s Creed Mirage، Black Myth: Wukong، Crimson Desert و Mortal Kombat 1 اشاره کرد.

کیلی قبلا گفته بود که افتتاحیه امسال بیشتر بر روی ارائه اخبار جدید از عناوین آینده متمرکز خواهد بود تا معرفی بازی‌های کاملا جدید.

در یک رویداد اخیر Cyberpunk 2077 طرفداران برای تجربه زودهنگام بسته الحاقی Phantom Liberty دعوت شدند و جزئیات زیادی در مورد برخی تغییرات بازی منتشر کردند.

طبق گفته بازیکنان، Phantom Liberty به شما این اجازه را می‌دهد که شخصیت خود را به طور کامل respec کنید. نه تنها می‌توانید پِرک‌های خود را ریست کنید، بلکه می‌توانید همه خصوصیات خود را مجددا توزیع کنید و بدون نیاز به شروع مجدد بازی، شخصیت خود را دوباره طراحی کنید.

این DLC همچنین ظاهرا مناطق بیشتری را در Night City باز می‌کند و مسیرهای بیشتری در Badlands اضافه می‌کند. بسته الحاقی Phantom Liberty در روز ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *