،

چگونه بدون حذف اکانت اینستاگرام، اکانت Threads خود را حذف کنیم

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
حذف اکانت تردز بدون حذف شدن اینستاگرام
حذف اکانت تردز بدون حذف شدن اینستاگرام

فهرست مطالب

Threads با پلتفرم میکروبلاگینگ wned بالاخره شروع به ارائه یک ویژگی پر تقاضا از سوی کاربران کرد: امکان حذف حساب Threads بدون نیاز به حذف حساب اینستاگرام.

اگر نمی‌دانید، Threads تا کنون تنها به کاربران اجازه می‌داد که پروفایل خود را زمانی که تصمیم به حذف اکانت اینستاگرام خود دارند، حذف کنند. این به دلیل ادغام شدید اینستاگرام با Threads بود که فراتر از نمایه‌ها، نماد پروفایل و دنبال کنندگان بود.

پاک کردن اکانت تردز با نگه داشتن اینستاگرام

این ویژگی اکنون در حال اجراست و اگر می‌خواهید اکانت Threads خود را بدون حذف اکانت اینستاگرام حذف کنید، مراحل زیر را باید دنبال کنید:

پیش نیازها:

آخرین نسخه برنامه Threads
حساب فعال در Threads

مراحل حذف یا غیرفعال کردن حساب Threads بدون حذف اینستاگرام:

1- ابتدا آخرین نسخه برنامه Threads را از فروشگاه Google Play یا Apple App Store دانلود و نصب کنید.

2- اکنون برنامه Threads را باز کنید و به تنظیمات بروید

3- به دنبال گزینه جدید “حذف یا غیرفعال کردن پروفایل” باشید (Delete or Deactivate Profile)

صفحه جدیدی با صفحه «غیرفعال یا حذف» مشاهده خواهید کرد. این صفحه شامل تمام جزئیات مربوط به غیرفعال کردن حساب و همچنین حذف اکانت Threads است. در اینجا دو گزینه را نیز مشاهده خواهید کرد – غیرفعال کردن حساب و حذف حساب.

  • اگر می خواهید حساب Threads را به‌طور موقت غیرفعال کنید، غیرفعال کردن حساب را انتخاب کنید
  • اگر می‌خواهید حساب Threads را برای همیشه حذف کنید، Delete account را انتخاب کنید.

4- توجه داشته باشید که ویژگی حذف اکانت تردز بدون حذف شدن اینستاگرام به‌تازگی راه اندازی شده است و Threads، ویژگی‌های جدید را به تدریج ارائه می‌کند. بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا به همه کاربران برسد. بنابراین، اگر در حال حاضر ویژگی جدید را در برنامه خود نمی‌بینید، چند روز صبر کنید تا بتوانید حذف اکانت Threads بدون حذف اینستاگرام را در منوی خود ببینید.

چرا این یک ویژگی مهم است؟

نداشتن توانایی محتوای یک حساب کاربری یا پروفایل آنلاین، اراده کاربران را در مورد اینکه آیا می‌خواهند به سرویس یا پلتفرم پایبند باشند یا نه، سلب می‌کند. همین امر در مورد نمایه Threads نیز صدق می‌کند. به‌عنوان مثال، شما یک حساب کاربری Threads ساختید و بعداً متوجه شدید که نمی‌خواهید از آن استفاده کنید و به اینستاگرام بچسبید. اما برای انجام این کار، باید اکانت اینستاگرام را نیز در این فرآیند حذف کنید. این موضوع کمی آزاردهنده بود. با اضافه شدن این ویژگی، کاربران اکنون کنترل بیشتری بر پروفایل Threads خود دارند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری