معرفی ربات‌های تلگرام برای دانلود از یوتیوب

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
دانلود از یوتیوب - لاگ مدیا
دانلود از یوتیوب - لاگ مدیا

فهرست مطالب

یوتیوب به یک پلتفرم فوق‌العاده تبدیل شده است که در آن می‌توانید هر محتوای ویدیویی را که می‌خواهید دریافت کنید. در این دوران، یوتیوب بیشتر به بخشی از زندگی تبدیل شده است تا اینکه فقط یک پلتفرم رسانه اجتماعی باشد.

طبق گفته Similarweb، یوتیوب هر ماه بیش از 30 میلیارد بازدید دارد! این اعداد دیوانه کننده هستند! هر دقیقه 500 ساعت ویدیو در یوتیوب آپلود می‌شود! به همین دلیل است که یوتیوب یکی از بزرگترین غول‌های رسانه‌های اجتماعی است!

اما یک اشکال این است که برای دانلود ویدیو از یوتیوب نیاز به یک حساب پریمیوم وجود دارد. هرچند راه‌های دیگری از جمله دانلود از یوتیوب از طریق تلگرام و سایت‌های دیگر وجود دارد و ما در اینجا لیستی از بهترین این ربات‌های تلگرامی را به شما معرفی خواهیم کرد. ربات‌های تلگرام برای دانلود ویدیوهای یوتیوب که در اینجا آمده است، ساده‌ترین راه برای ذخیره ویدیو موردعلاقه‌تان از یوتیوب است. اگر به دنبال چنین ربات‌هایی هستید، این راه میانبر، برای شما به نوعی صرفه‌جویی در زمان را در بر دارد.
در این مقاله لیستی از بهترین ربات‌های تلگرام برای دانلود ویدیو از یوتیوب را به شما معرفی خواهیم کرد. شما می توانید ویدیوهای خود را در یک چشم به هم زدن دریافت کنید زیرا استفاده از این ربات‌‌‌ها ساده و راحت است. پس بیایید در مورد این ربات‌های شگفت‌انگیز تلگرام بیشتر بدانیم.

ربات تلگرام دانلودر یوتیوب چیست؟

ربات‌ها برنامه‌‌هایی هستند که متعلق به اشخاص ثالث هستند که در تلگرام اجرا می‌شوند. به عبارت دیگر، ربات‌ها صرفاً حساب‌های تلگرامی هستند که توسط نرم‌افزار اداره می‌‌شوند نه انسان. این برنامه‌ها وظایف کامپیوتری را در اینترنت اجرا می‌کنند و دارای ویژگی‌های هوش مصنوعی هستند.

کاربران تلگرام به راحتی می‌‌توانند با ارسال پیام و دستور با این ربات‌ها تعامل داشته باشند، درست مانند شما که با هر کاربر دیگر تلگرام انجام می‌دهید.

اکنون که می‌دانیم ربات‌ها چیست، بیایید در مورد ربات‌هایی صحبت کنیم که می‌توانند ویدیوهای YouTube را در چند ثانیه دانلود کنند. بله، تعدادی ربات تلگرام یوتیوب وجود دارد که به کاربر اجازه می‌دهد ویدیوهای یوتیوب را با کیفیت های مختلف دانلود کند. شما می‌توانید هر ویدیوی یوتیوب را با بهترین کیفیت از این ربات‌های تلگرامی که در حال نمایش آن هستیم دانلود کنید.

لیست ربات‌های YouTube Downloader تلگرام

در اینجا لیستی از بهترین ربات‌‌های تلگرام دانلود کننده ویدیو از یوتیوب با بهترین کیفیت وضوح برای شما آورده‌ایم

YouTube downloaderAccess Bot From Here
YouTube downloader BotAccess Bot From Here
YouTube Video DownloaderAccess Bot From Here
UtuberabotAccess Bot From Here
YouTube botAccess Bot From Here
All saver botAccess Bot From Here

به‌عنوان مثال با کلیک روی لینک اول در لیست بالایی (YouTube downloader) به شکل زیر وارد کانال یوتیوب دانلودر می‌شویم:

در این قسمت پیامی از طرف ربات برای شما ارسال می‌شود تحت عنوان اینکه: لینک ویدیو موردنظرتان را ارسال کنید. حال ما برای نمونه لینک یک ویدیو را در فیلدِ Message کانال تلگرام وارد می‌کنیم تا نتیجه حاصل شده را مشاهده کنید:

همانطور که مشاهده می‌کنید، با ارسال لینکِ URL ویدیو از یوتیوب، کانال، در یک فرآیند کوتاه، 18 فرمت قابل دانلود ویدیو را، بصورت گزینه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد. این گزینه‌ها شامل پسوندهای مختلف ویدیو، کیفیت‌های متفاوت با هر پسوند، صدای خالی ویدیو و تصویر خالی ویدیو را در اختیار شما قرار می‌دهد.

همه ما می‌‌دانیم که دانلود ویدیوها از یوتیوب نیاز به یک حساب ممتاز دارد. در اینجا یکی دیگر از ویژگی‌های عالی ربات‌های تلگرام به چشم می‌‌‌‌خورد. همانطور که در بالا ذکر شد، تلگرام ربات‌های مختلفی برای دانلود هر ویدیوی یوتیوب با هر کیفیتی دارد. این امکان کاملا رایگان است و دانلود فیلم‌ها بصورت سریع و آسان است.
عملکرد کانال‌های دیگر نیز مشابه همین فرآیند است که البته در جزئیات با هم متفاوت هستند. اما در نهایت به دلیل روشن بودن VPN شما برای استفاده از هردوی این سرویس‌ها(یوتیوب و تلگرام)، پیشنهاد می‌شود که به جای امتحان کردن سایت‌های مختلف برای دانلود ویدیو از یوتیوب، یک کانال دانلود را انتخاب کنید، چون در این صورت از حافظه ابرِ گسترده و وسیع تلگرام نیز استفاده خواهید کرد و ویدیو دانلود شده را بصورت دائمی در تلگرام خود خواهید داشت.

چگونه با ربات تلگرام ویدیوهای یوتیوب را دانلود کنیم؟

این چیزی است که باید انجام دهید:

اپلیکیشن تلگرام را باز کنید.
به هر یک از ربات دانلودر یوتیوب که در بالا ذکر شد مراجعه کنید.
با ارسال “/start” در چت، تعامل با ربات را شروع کنید.
ربات از شما می‌خواهد که پیوند ویدیوی YouTube را کپی کنید. لینک را کپی کرده و در ربات چت پیست کنید.
لینک‌های مختلفی برای دانلود ویدیوی خود با کیفیت‌‌های مختلف دریافت خواهید کرد. یکی را که دوست دارید انتخاب کنید، همچنین می‌توانید فیلم ها را با فرمت mp3 بارگیری تا حتی به پادکست آن‌هم دسترسی داشته باشید.

مزایای استفاده از ربات‌‌های تلگرام برای دانلود ویدیوهای یوتیوب

تلگرام با گذشت زمان بیشتر و بیشتر محبوب می‌‌شود و ارزش تبلیغات را دارد. این یک برنامه چت معمولی در نظر گرفته می‌‌شد، اما اکنون دارای ویژگی‌‌های متمایز زیادی است که کاربر را قادر می‌‌سازد وظایف مختلف را از یک برنامه درخواست کند و ربات‌های تلگرام یکی از دلایل اصلی محبوبیت آن هستند. ربات‌‌های تلگرام برنامه‌های نرم‌افزاری هستند که وظایف از پیش تعریف شده را اجرا می‌کنند. آن‌ها سؤالات خودکار می‌پرسند و نتایج را با توجه به ورودی ارائه می‌دهند. تلگرام دارای ربات‌‌های زیادی برای اهداف مختلف مانند دریافت اطلاعات، یادآوری، دانلود فیلم، تصاویر و فایل‌‌های صوتی، تبدیل فایل‌ها و غیره است.بیایید در مورد مزایای استفاده از این ربات‌ها برای دانلود ویدیوهای یوتیوب با هر ماهیتی صحبت کنیم.

1- دانلود ویدیوهای یوتیوب از طریق ربات‌های تلگرام کار ساده‌ای است. بدون هیچ مشکلی می‌توانید فیلم‌ها را دانلود کنید. کافیست به ربات مراجعه کنید، لینک ویدیوی مورد نیاز یوتیوب را بچسبانید و ارسال کنید. ویدیوی شما در عرض چند ثانیه آماده دانلود خواهد شد.

2- یکی دیگر از نکات مثبت دانلود ویدیوهای یوتیوب از تلگرام این است که ویدیوهای خود را با هر کیفیت تصویری دریافت خواهید کرد. می‌توانید کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کرده و ویدیو را دانلود کنید.

3- بهترین ویژگی این ربات‌های تلگرام برای ویدیوهای یوتیوب سرعت است. شما می‌توانید ویدیوهای خود را در عرض چند ثانیه دریافت کنید.

4- هنگام دانلود ویدیو از ربات‌های تلگرام، لازم نیست نگران امنیت باشید. چت‌ها به صورت سرتاسر رمزگذاری شده‌اند. بنابراین آن‌ها بین شما و خود ربات باقی می‌مانند. شما می‌توانید ویدیوهای خود را بدون ترس از دست رفتن اطلاعات شخصی دانلود کنید..

5-تلگرام یک پلتفرم رایگان است. شما می‌توانید بدون صرف هزینه از ربات‌های تلگرام استفاده کنید. دانلود فیلم از رباتهای یوتیوب تلگرام کاملا رایگان است.

جمع بندی

ما لیست و لینک مستقیم بهترین ربات های تلگرام را برای دانلود ویدیوهای یوتیوب در اختیار شما قرار داده ایم تا در وقت خود صرفه جویی کنید. با استفاده از این ربات ها، دانلود ویدیوها رایگان، سریع و ساده خواهد بود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *