ویرایش پیام ارسال شده در دایرکت اینستاگرام

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
ویرایش پیام ارسال شده در اینستاگرام
ویرایش پیام ارسال شده در اینستاگرام

فهرست مطالب

تقریباً همه برنامه‌های پیام‌رسان این روزها گزینه‌ای را برای ویرایش یک پیام از قبل ارسال شده ارائه می‌دهند و اینستاگرام (دایرکت مسیج) نیز از این قاعده مستثنی نیست. این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد تا پیام ارسال شده را از طریق Direct Message در یک پنجره زمانی خاص ویرایش کنند.
گفته می‌شود، همه برنامه‌ها یک برچسب “Edited” را در جایی در اطراف پیام اضافه می‌کنند تا نشان دهند که این پیام ویرایش شده است.

اگر به شما بگوییم راهی در اینستاگرام وجود دارد که دیگران را از دانستن اینکه آیا پیام ارسال شده پس از ارسال ویرایش شده است یا خیر، جلوگیری می‌کند تعجب نکنید، این اکنون یک ویژگی داخلی است که اینستاگرام ارائه می‌دهد، با ترکیب دو ویژگی دیگر.

می‌خواهید بدانید چگونه این کار انجام می‌شود؟ راهنمای گام به گام:

1- به پنجره چت که در آن پیام اشتباهی در اینستاگرام ارسال کرده اید بروید

2- سپس، روی پیام ضربه بزنید و طولانی فشار دهید و سپس آن را کپی کنید. دوباره همین کار را تکرار کنید و سپس آن را حذف (UnSend) کنید.

3- ایده این است که اینستاگرام اگر پیامی مانند واتس‌اپ یا سایر پلتفرم‌های پیام رسان حذف شده باشد، به کاربران اطلاع نمی‌دهد.

4- پس از این، دوباره پیام را در کادر چت قرار دهید، تغییر را انجام دهید و دوباره ارسال کنید.

به این ترتیب، هیچ اعلانی وجود ندارد که نشان دهد پیامی ویرایش یا حذف شده و سپس دوباره ارسال شده است، مگر اینکه کاربر قبل از اینکه شما آن را حذف کنید، آن را دیده باشد.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که اینستاگرام بازه زمانی را که در آن می‌توانید پیام ارسال شده را حذف کنید، محدود می‌کند. آن را به خاطر بسپارید. همچنین، در صورتی که آن پنجره زمانی به پایان برسد، این فرآیند برای شما کار نخواهد کرد.

نظرات ارزشمند شما

1 دیدگاه

یک پاسخ

  1. تازه می‌خوام نصبش کنم استفاده کنم انشالله که همینطور که همه میگن باشه .یاعلی مدد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *