چگونه نام کانال را در واتس‌اپ تغییر دهیم

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تغییر نام کانال واتس اپ
تغییر نام کانال واتس اپ

فهرست مطالب

در ژوئن سال جاری، واتس‌اپ ویژگی کانال‌های خود را معرفی کرد. در ابتدا شباهت‌هایی را با اینستاگرام در نقاط خاصی ایجاد کرد. در حال حاضر، این پلتفرم تحت مالکیت متا، استقرار جهانی این ویژگی را آغاز کرده و گسترش یافته است. WhatsApp تأیید می‌کند که کانال‌ها راهی ساده، قابل اعتماد و خصوصی برای دریافت به‌روزرسانی‌های ضروری از افراد و سازمان‌ها در اکوسیستم WhatsApp ارائه می‌کنند.
کانال‌های واتس‌اپ به‌عنوان ابزاری برای پخش یک طرفه عمل می‌کنند و به مدیران اجازه می‌دهند پیام‌های متنی، عکس، ویدیو، استیکر و نظرسنجی ارسال کنند. پلتفرم متعلق به متا همچنین به سازنده کانال اجازه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به کانال WhatsApp خود را ویرایش و سفارشی کند.

«صفحه اطلاعات کانال خود را سفارشی کنید تا متمایز شوید و مخاطب را به محتوای خود علاقه‌مند کنید. نام، توضیحات و نماد کانال خود را در صفحه اطلاعات کانال خود به‌روز کنید. همچنین می‌توانید شکلک‌هایی را که افراد می‌توانند برای واکنش به به‌روزرسانی‌های کانال شما استفاده کنند، سفارشی کنید.
در اینجا نحوه ویرایش نام کانال واتس اپ آورده شده است. شما می‌توانید هر زمانی که خواستید نام کانال خود را تغییر دهید. توجه داشته باشید که نام کانال به 100 کاراکتر محدود شده است.

مراحل

1.

WhatsApp. را در تلفن هوشمند خود باز کنید
2.
اکنون برای رفتن به صفحه اطلاعات کانال خود به تب Updates بروید
3.
حالا روی کانال خود ضربه بزنید تا باز شود
4.
بعد از این کار روی نام کانال خود ضربه بزنید
5.
اکنون روی Channel Info و سپس Edit Channel ضربه بزنید
6.
نام کانال خود را به‌روز کنید و روی علامت تیک بزنید

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *