،

ایلان ماسک اکانت Music@ را بدون اجازه صاحبش، تصرف کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
اکانت محبوب توییتر @Music

کشمکش‌های توییتر همچنان ادامه دارد.

روز پنجشنبه، جرمی وات، که اکانت محبوب توییتر Music@ را با نزدیک به 500.000 دنبال کننده اداره می‌کرد، فاش کرد که این شرکت کنترل این اشتراک را تصرف کرده و از آن برای اهداف تجاری خود استفاده خواهد کرد.

Vaught (وات)، صاحب اصلی حساب @Music نامه‌ای از مدیریت سایت رسانه‌های اجتماعی در توییتر دریافت کرد که در آن نوشته شده بود که حساب کاربری ۱۶ ساله با حساب جدیدی جایگزین می‌شود که می‌تواند به انتخاب خود شخص «musicfan»، «@music123@» یا «musicmusic@» باشد.

توییتر که در ماه جولای به “X” تغییر نام داد، در ایمیل خود به Vaught گفت: «دستگاه کاربر مرتبط با حساب Music@ به X Corp وابسته خواهد بود.» این اولین باری نیست که این شرکت جدید تحت کنترل میلیاردر فناوری، ایلان ماسک، یک نام ارزشمند توییتر را تصاحب می‌کند.

همین هفته گذشته، یک عکاس ساکن سانفرانسیسکو به نام Gene X Hwang که مدیریت اکانتی با نام «X» را داشت، توسط ماسک اکانت‌اش را از دست داد. او به رسانه‌ها  گفت: «آن‌ها بالاخره آن را گرفتند. چیزی که من فکر می‌کردم ممکن است اتفاق بیفتد. آن‌ها فقط یک ایمیل ارسال کردند و در اصل این ویژگی “x” است».

ایمیل شرکت به Vaught حاوی لحنی مشابه بود: «ما از وفاداری شما قدردانی می‌کنیم و می‌خواهیم هر گونه ناراحتی را که ممکن است ایجاد کند را به حداقل برسانیم. در حال حاضر ما این اشتراک را به musicfan@ تغییر خواهیم داد».

16وی گفت: «سال پیش، من music@ را ایجاد کردم و از آن زمان تاکنون آن را پیش برده‌ام. همین الان توییتر/X آن را از بین برد.من از این موضوع فوق‌العاده عصبانی هستم».

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *