امکانات جدیدی که به Threads اینستاگرام اضافه شد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
امکانات-جدید-Threads-لاگ مدیا

شرکت متا اکنون در حال ارائه گزینه‌ای برای فید زمانی و ترجمه متن است. در کنار این ویژگی‌های اصلی، این شرکت به‌روزرسانی‌های اضافی را نیز «برای بهبود تجربه کاربر» منتشر می‌کند.
مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا در کانال اینستاگرام خود اعلام کرد: «تردز شروع به راه‌اندازی گزینه‌ای برای فید زمانی، فقط افرادی که شما آن‌ها را دنبال می‌کنید و ترجمه‌های بیشتری برای محتوای متنی تولید شده است».

مشاهده تمامی فید ها

کاربران Threads اکنون می‌توانند پست‌های پروفایل‌های دیگر را در فیدهای خود به دو صورت مشاهده کنند: چه فالو شده‌ها و چه محتوای پیشنهادی برای شما.
فید پیشنهادی برای شما ترکیبی از پست‌های نمایه‌هایی را که برای دنبال کردن انتخاب کرده‌اند و حساب‌های پیشنهادی را در فید Threads به کاربران نشان می‌دهد.
اگر کاربران گزینه «دنبال کردن» را انتخاب کنند، فقط پست‌های افرادی که آن‌ها را دنبال می‌کنند به ترتیب زمانی به آن‌ها نشان داده می‌شود.

ترجمه محتوای تردز

Threads نیز قابلیت ترجمه پیدا می‌کند. پست‌های وارد شده در فید اکنون بر اساس زبانی که به آن نوشته شده‌اند و تنظیمات زبان شخصی که آن را مشاهده می‌کند، به‌طور خودکار ترجمه می‌شوند.
این شرکت گفت: «اگر محتوایی را به زبان دیگری می‌بینید و زبان شما به‌عنوان ترجمه در دسترس است، می‌توانید روی دکمه ترجمه در سمت راست پایین پست بزنید یا برای دیدن آن ریپلای کنید».

رئیس اینستاگرام امکانات دیگری را نیز اعلام کرد

بلافاصله پس از اینکه زاکربرگ این به‌روز رسانی‌های بزرگ را اعلام کرد، آدام موسری، رئیس اینستاگرام، ویژگی‌های دیگری را نیز اعلام کرد.
کاربران اکنون دسته‌های جدیدی برای مرتب‌سازی فید فعالیت خود خواهند داشت تا بتوانند بر اساس فالو های خود، نقل قول‌ها و انتشار مجدد داده و یا فیلتر کنند. Threads همچنین یک دکمه «دنبال کردن» را در لیست دنبال کنندگان دریافت می‌کند که به آن‌ها امکان می‌دهد به راحتی حساب‌های دیگر را دنبال کنند.
ویژگی سوم امکان تأیید سریع فالوورهای جدید در صورت خصوصی بودن حساب شما است. کاربران می‌توانند از این گزینه برای دسته بندی «تأیید همه» درخواست های دنبال کردن را در یک حرکت پاسخ دهند.
او گفت: «ما بازخورد شما را شنیدیم و از امروز به‌روزرسانی‌هایی را برای Threads منتشر می‌کنیم. این تازه شروع است. مثل همیشه از بازخوردتان متشکریم.  لطفاً به ارسال به‌روزرسانی‌های بیشتر ادامه دهید تا تجربه شما در این برنامه بهبود یابد».

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری