،

با شروع فصل 5 بازی Underground سرورهای فورتنایت خاموش شدند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
بازی آندرگراند5 - فورتونیت

امروز یکشنبه 3 دسامبر 2023، فصل جدیدی در Fortnite شروع می‌شود. فصل 5 Underground تغییرات عمده‌ای را در بازی محبوب Battle Royale اپیک ایجاد کرده است. شاید شما این مقاله را درحالی می‌خوانید که سرورهای Fortnite خاموش هستند.

Fortnite در Downtime به سر می‌برد تا نسخه 28.00 بازی را عرضه کند. این بدان معنی است که بازی کاملاً آفلاین شده است و نمی‌توان آن را بازی کرد، یک رویه رایج، درست قبل از شروع فصل جدید.

بازی Epic Games حوالی ساعت 5:15 صبح دیشب (به وقت هلند) آفلاین شد. به‌طور معمول زمان خاموشی حدود 5 تا 7 ساعت طول می‌کشد، اما ممکن است در هر به روز رسانی متفاوت باشد. اگر این میانگین را فرض کنیم، سرورهای Fortnite صبح یکشنبه، 3 دسامبر، حدود ساعت 12:00 دوباره آنلاین می‌شوند و فصل جدید شروع می‌شود. با این حال، این را نمی‌توان با قطعیت گفت. به‌روزرسانی‌ای که Fortnite قرار است به بازی ارائه دهد بسیار زیاد است و بنابراین ممکن است زمان بیشتری طول بکشد.

فصل پنجم بازی Underground

فصل اول فصل جدید یکشنبه 3 دسامبر 2023 حدود ساعت 12 بعد از ظهر به وقت هلند آغاز می‌شود. شروع فصل با اجرای امینم (Eminem) جشن گرفته شد که تصاویر آن به‌صورت آنلاین در شبکه‌های اینترنتی زیادی پخش شد. راه اندازی این رویداد بدون مشکل نبود، زمان‌های زیادی برای حضور در رویداد وجود داشت ولی بسیاری از بازیکنان نتوانستند وارد شوند. Fortnite بابت این موضوع عذرخواهی کرده است. البته سوال بزرگ اکنون این است: چه زمانی فورتنایت دوباره کار می‌کند یا چه زمانی می توانید دوباره فورتنایت را بازی کنید؟ به‌طور سنتی، Epic نشان نمی‌دهد که کار تعمیر و نگهداری چقدر طول می‌کشد، اما در گذشته این زمان‌ها در محدوده چند ساعت بود. بنابراین ممکن است تا حدود ظهر یا اوایل بعدازظهر دیگر نتوانید Fortnite را بازی کنید.

تبلیغات برای فصل جدید بسیار زیاد است. Fortnite همانطور که در اولین تصاویر از Chapter 5: Underground منتشر کرده است، بازی و دنیای Fortnite را به شدت تغییر خواهد داد. یک دنیای لگو نیز به Fortnite اضافه خواهد شد و با Rocket League همکاری خواهد شد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *