،

بهترین آنتی‌ویروس رایگان برای ویندوز و مک

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
بهترین آنتی ویروس برای ویندوز و مک رایگان

امروزه باید توجه داشته باشید که یک آنتی‌ویروس می‌تواند شما را از بسیاری از موقعیت‌های خطرناک که در آن داده‌ها و اطلاعات شخصی شما به‌خطر می‌افتد، نجات دهد. با این حال، برخی از برنامه‌ها هستند که موثرتر از سایرین هستند و درصد بیشتری از حذف ویروس‌ها یا فیشینگ را دارند که هیچ کاری جز خراب کردن رایانه‌های ما ندارند. اگر می‌خواهید از آلوده شدن رایانه شخصی خود جلوگیری کنید، گزینه OCU آنتی ویروس عالی را روی میز دارد.

ویدئو: خطرناک‌ترین ویروس‌های کامپیوتری در دنیا

یافتن آنتی ویروس مناسب برای خلاص شدن از شر همه تهدیدات سایبری که در اینترنت در گردش هستند و هنگام مرور، کار یا بازی در رایانه خود احساس آرامش بیشتری می‌کنید، آسان نیست. با این حال، OCU یا Organization of Consumers and Users یک بررسی جامع از یک دسته بزرگ از آنتی ویروس برای به اشتراک گذاشتن انجام داده است که کامل‌ترین و توصیه شده‌ترین است. بدون مقدمه، ما برگ برنده را برای پلتفرم ویندوز و مک به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین آنتی ویروس برای ویندوز

اگرچه مایکروسافت آنتی‌ویروس Windows Defender خود را به‌طور پیش فرض گنجانده است، اما مناسب‌ترین گزینه برای ایمن نگه داشتن تمام اسناد شما نیست. اگرچه در طول زمان عملکرد خود را برای مقابله با حملات مجرمان سایبری کامل کرده است، اما همچنان از نظر مسدود کردن صفحات وب با بدافزارها پایین‌تر از سایر آنتی ویروس‌ها است. بر اساس تحلیل‌های OCU، Windows Defender در مجموع 97.36 درصد از بدافزارهای شناسایی شده را مسدود می‌کند که درصد کمتری نسبت به سال گذشته (99.95 درصد) است. همچنین دارای حفاظت ضد فیشینگ نیست که برای ناوبری ایمن در سیستم بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید: 8 نرم‌افزار رایگان برای حذف بدافزار و جاسوس‌افزار

بنابراین، سازمان مصرف‌کننده یک آنتی ویروس رایگان برای ویندوز پیدا کرده است که عملا محافظت کاملی را ارائه می‌دهد. گزارش‌ها ثابت می‌کند که بیت‌دیفندر آنتی ویروس رایگان بهترین آنتی ویروس رایگان تا به امروز است. در واقع، کارشناسان عملکرد فوق‌العاده آن را از نظر حذف تقریباً کل بدافزار، با راندمان 98.31 درصد در حین اسکن دستی و 99.33 درصد مسدود کردن صفحات وب، بدون مثبت کاذب، برجسته می‌کنند. با توجه به محافظت در برابر فیشینگ، 90٪ در صفحات مخرب منعکس شد.

از جمله مزایای آن می‌توان به تعادل عالی، عدم کاهش سرعت کامپیوتر در هر زمان و حذف تبلیغات مزاحم برای ارتقاء به نسخه پولی اشاره کرد.

بهترین آنتی‌ویروس برای مک

با توجه به رقابت مستقیم ویندوز، OCU نیز نظر خود را در مورد بهترین آنتی ویروسی که امروزه برای مک وجود دارد، مشخص کرده است. برخلاف ویندوز، رایانه اپل، هیچ آنتی ویروس استانداردی برای رهگیری بدافزارها ندارد، اما با مقدار کمی از ویروس‌ها مواجه می‌شود. اگر چه برای مقابله با هر موقعیت کلاهبرداری باید همیشه هوشیار باشیم. در این حالت، بهترین آنتی ویروس رایگان برای مک، آنتی ویروس رایگان AVG است که توانایی جلوگیری از ورود 100% ویروس‌ها به کامپیوتر و ایجاد مانع برای 84% عوامل فیشینگ را دارد. با این حال، OCU این واقعیت را مقصر می‌داند که این نوع ابزارها با عملکردهای کنترل والدین، خدماتی برای بهبود تجربه هنگام اتصال با VPN یا مدیر رمز عبور که می‌تواند با امنیت کامل ذخیره شود، ارائه نمی‌شوند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *