،

جیمیل بزودی با جمینی گوگل یکپارچه می شود

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
جیمیل بزودی با جمینی گوگل یکپارچه می شود

سرویس ایمیل جیمیل گوگل در اندروید احتمالا در آینده نزدیک با ادغام هوش مصنوعی Gemini گوگل بروزسانی جذاب و هوشمندانه دریافت خواهد کرد.  این خبر از منابع موثقی به دست رسیده که سورس کد را بررسی و دکمه مخفی Gemini را بدست آوردند.

 لمس روی این دکمه موجب می‌شود موجی از عملکردهای مفید هوش مصنوعی را در جیمیل بدست آورید. تصور کنید که Gemini ایمیل‌های طولانی را خلاصه کرده، نکات کلیدی را ارائه دهد، یا حتی پیش‌نویس‌هایی را برای ارائه داشته باشد. این ویژگی با قابلیت‌هایی که پیشتر برای کاربران Google Workspace ارائه می‌شد مطابقت پیدا می‌کند.

اگرچه خلاصه کردن محتوا فعلی نقطه قوت هوش مصنوعی محسوب می‌شود، مهم بوده که به یاد داریم  هوش مصنوعی بی‌نقص نیست. این احتمال وجود دارد  هرچند کوچک، که Gemini اطلاعات مهم را به دلیل تفسیرهای نادرست بدست نیاورد. برای ایمیل‌ مهم، لمس انسانی غیرقابل جایگزین حفظ می‌شود.

بر خلاف هوش مصنوعی، ما زمینه و تفاوت کوچک تبادل ایمیل را درک کرده و از تحلیل احتمالات کلمه عبور می‌کنیم. در دیگر خبرها گوگل هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های پرچمدار سری پیکسل را معرفی و عرضه می‌کند. البته رویداد آن همیشه در پاییز و ماه اکتبر برگزار می‌شود. برای سال 2024 نیز انتظار داریم رویداد در اکتبر برگزار شود و برخلاف سال‌های گذشته امسال چندین مدل پیکسل 9 در کار است.

سال 2024 چهار مدل پیکسل 9 شامل مدل استاندارد، پرو، پرو ایکس ال و فولد می‌شود. در واقع گوگل قصد دارد مدل تاشو خود را هم به سری پیکسل ملحق سازد. به تازگی رسانه روسی Rozetked تصویری از سه گانه پیکسل 9 را در مدل پرو، استاندارد و پرو ایکس ال منتشر شده که خبر از طراحی شبیه هم می‌دهد.

در تصویر زنده ما شاهد نوار دوربین عقب بیضی شکل هستیم که برای مدل‌های پرو سه حسگر دوربین دارد و برای مدل ساده دو حسگر دوربین. همچنین فلاش LED هم در کنار حسگرها قابل مشاهده است. گذشته از آن مدل‌های پرو دارای بدنه عقب مات و فریم براق هستند و مدل ساده فریم مات و بدنه براق دارد.

همه این مدل‌ها دارای صفحه نمایش امولد با نرخ نوسازی 120 هرتز خواهند بود. در حالی که مدل ساده پیکربندی حافظه رم و داخلی 12 گیگ و 128 گیگ دارد، مدل‌های پرو با پیکربندی 16 گیگ رم و 128 گیگ حافظه داخلی عرضه می‌شوند. در بخش نمایشگر مدل ساده پنل 6.24 اینچی دارد اما دو مدل پرو از نمایشگر 6.24 و 6.7 اینچی برخوردارند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *