به‌نظر می‌رسد گوگل راهی برای رفع مشکل تلفظ نام‌ها دارد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
کمک گوگل در تلفظ نام صحیح شما برای کاربران دیگر

تلفظ نادرست اسامی می‌تواند ناراحت کننده، ناخوشایند و حتی توهین آمیز باشد. به‌نظر می‌رسد گوگل راهی برای رفع مشکل تلفظ دارد.
دوران تکیه بر تقریب‌های آوایی یا امید به اینکه افراد در نهایت نام شما را به‌درستی رمزگشایی کنند، گذشته است. این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا تلفظ خود را مستقیماً در نمایه Google Workspace خود ضبط کنند. با یک کلیک ساده و صحبت کردن، می‌توانید تفاوت‌های ظریف نام خود را درست کنید، خواه تاکید ظریف بر یک هجای خاص باشد یا یک رول منحصر به‌فرد زبان.

هنگامی که شخصی با پروفایل شما تعامل می‌کند، چه در ایمیل یا تماس ویدیویی، به‌راحتی می‌تواند دکمه پخش را زده و تلفظ ضبط شده شما را بشنود.

این ویژگی می‌تواند به‌ویژه برای افرادی با نام‌های غیر سنتی یا افرادی از جوامع حاشیه‌ای که ممکن است اغلب با تلفظ‌های نادرست مواجه شوند، تأثیرگذار باشد.

در دسترس بودن و عرضه

این ویژگی در حال حاضر برای مشتریان Google Workspace Business Starter، Business Standard، Business Plus، Essentials Starter، Enterprise Essentials، Enterprise Essentials Plus، Enterprise Standard، Enterprise Plus، Frontline Starter، Frontline Standard و Nonprofits در دسترس است.
به گفته گوگل، این ویژگی دارای یک عرضه طولانی است، به این معنی که اگرچه از امروز در دسترس است، ممکن است بیش از 15 روز طول بکشد تا این ویژگی قابل مشاهده باشد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *