، ،

قابلیت اتصال سریع به‌طور گسترده در دستگاه‌های Google TV بیشتری عرضه می‌شود

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تلویزیون های گوگل-اندروید دستگاه های Google TV

همه دستگاه‌های Google TV مجهز به اندروید 12 باید اکنون این ویژگی را دریافت کنند. Google اکنون جفت سریع را برای دستگاه‌های مدرن Google TV به‌طور گسترده‌تری عرضه می‌کند. این ویژگی برای اولین‌بار در سال 2022 معرفی شد اما ماه گذشته با Google TV به Chromecast راه یافت.

این شرکت اکنون مطابقت سریع را برای همه دستگاه‌های مجهز به Google TV که بر روی Android 12 اجرا می‌شوند، عرضه می‌کند. این بدان معناست که اگر یک تلویزیون اندرویدی جدید Sony یا TCL یا یک جعبه Android TV با Android 12 دارید، باید بتوانید از ویژگی اتصال سریع هدفون و هدفون سازگار با جفت سریع به دستگاه Google TV شما.

توجه به این نکته مهم است که همه دستگاه‌های صوتی بلوتوث از Fast Pair پشتیبانی نمی‌کنند. اما برای کسانی که این کار را انجام می‌دهند، مانند Pixel Buds یا Sony WH-1000XM5، دستگاه Google TV شما با Android 12 اکنون به طور خودکار اتصال موجود را تشخیص می‌دهد. با این حال، برای اولین بار باید لوازم جانبی خود را به‌صورت دستی با Google TV خود جفت کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، تلویزیون شما به‌طور خودکار آن را شناسایی می‌کند و دفعه بعد که دستگاه نزدیک را تشخیص می‌دهد، آن را جفت می‌‎کند.

گوگل می‌گوید شما می‌توانید هر بار فقط یک دستگاه را با استفاده از جفت سریع به Google TV خود متصل کنید. این ویژگی همچنین لوازم جانبی بلوتوث شما را با حساب Google شما مرتبط می‌کند و به شما امکان می‌دهد آنها را به‌راحتی با دستگاه‌های دیگر جفت کنید و بین دستگاه‌ها جابجا شوید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *