،

جی‌تی‌ای 5: 11 سال پس از انتشار، بالاخره رویای بسیاری از گیمیرها را محقق می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
بازی GTA5 Online رانندگی با قطار

در آخرین به‌روز رسانی GTA Online، یک ویژگی کوچک جدید وجود دارد که از چشم طرفداران جی‌تی‌ای 5 دور نمانده است. در واقع، در یکی از ماموریت‌های اضافه شده، می‌توان وسیله نقلیه‌ای را که (تقریباً) کنترل آن را نمی‌شد به‌دست گرفت، رانندگی کرد.

برای پر کردن جای خالی GTA 6 ، بسیاری از بازیکنان به GTA Online روی می‌آورند، بازی چند نفره مبتنی بر GTA 5. ما آنها را درک می‌کنیم: دومی مزیت ارائه محتوای تقریبا نامحدود را به‌لطف به‌روز رسانی‌های متعدد و منظم توسط Rockstar دارد. با این حال، به‌زور شرایط، GTA Online در سال‌های اخیر بسیار کمتر از زمان شروع آن صحبت شده است.

ویدیو: تریلر جدید GTA 6

بنابراین، در نگاه اول، تعجب‌آور است که ببینیم آخرین به‌روز رسانی GTA Online احساسات زیادی را در بین بازیکنان برانگیخته است. اما شما فقط باید نگاهی به محتوای اضافه شده توسط استودیو بیندازید تا متوجه شوید. در بازی The Cluckin Bell Farm Raid که از 7 مارس در دسترس است، Rockstar به بازیکنان هدیه خوبی برای نمایش GTA 5 داد. رانندگی با یک وسیله نقلیه (تقریبا) جدید امکان‌پذیر است و نه هر وسیله نقلیه‌ای: قطار!

GTA Online به شما اجازه می‌دهد تا به یک راننده قطار تبدیل شوید

حمله به مزرعه کلاکین بل، مانند سایر دزدی‌ها، با مرحله آماده‌سازی آغاز می‌شود. در میان تمام مراحلی که برای انجام ماموریت باید انجام شود، مرحله‌ای وجود دارد که از بازیکن می‌خواهد قطاری را بدزدد. این یک لحظه بزرگ برای همه کسانی است که بازی را از زمان انتشار آن شروع کرده‌اند. در واقع، در 11 سال زندگی، تنها زمانی که امکان رانندگی با قطار در GTA 5 وجود داشته است، در ماموریت Derailed است که دوباره نیاز به ربودن قطار دارد.

اما این سکانس کوتاه است و بازیکنان را در انتهای بازی قرار می‌دهد. در حالی که متأسفانه هنوز امکان رانندگی با قطار در دنیای باز GTA Online وجود ندارد، The Cluckin’ Bell Farm Raid در نهایت به بازیکنان این فرصت را می‌دهد که این بار طولانی‌تر در مسیرهای راه‌آهن لوس سانتوس سفر کنند. امیدواریم روزی این قطار به لیست خودروهای قابل کنترل در GTA Online یا حتی در GTA 6 اضافه شود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *