،

این وب‌سایت به شما می‌گوید برای شغل‌تان (در هر نقطه جهان) چه حقوقی باید دریافت کنید

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
وبسایتی که نشان می دهد برای شغل خود در سراسر جهان چقدر باید حقوق دریافت کنیم

زمانی که به‌دنبال کار جدید هستید، یکی از نکاتی که اغلب مورد توجه قرار می‌گیرد، حقوقی است که هر ماه به شما تعلق می‌گیرد. اما زمانی که در مصاحبه این سوال پیش می‌آید که حقوق درخواستی شما چقدر است، می‌تواند یک مسئله واقعا ناراحت کننده باشد؟ گاهی اوقات پاسخ دادن به این موضوع پیچیده است زیرا شما دقیقاً محدوده حقوقی را که در حرفه شما در یک مکان خاص وجود دارد را نمی‌دانید.

برای داشتن این داده‌ها، ابزارهای مختلفی وجود دارد. یکی از جالب‌ترین آنها موردی است که در manfred ادغام شده است، که به‌عنوان یک پایگاه داده با اطلاعات پروفایل‌های حرفه‌ای مختلف و فرصت‌های شغلی عمل می‌کند. اکنون آنها قابلیتی به نام «قطب‌نمای حقوق» توسعه داده‌اند که واقعاً جالب است.

وبسایتی که به شما محدوده حقوق و دستمزدتان را می‌گوید

با استفاده از این ابزار که در حال حاضر در مرحله نهایی خود است، می‌توانید اطلاعات اولیه را وارد کنید تا اطلاعاتی در مورد دامنه حقوق حرفه خود به‌دست آورید. این بدان معناست که وقتی مصاحبه‌ای انجام می‌دهید یا به‌دنبال شغل می‌گردید، می‌توانید بدانید که آیا حقوقی که به شما پیشنهاد می‌کنند منصفانه است یا کمتر از حقوق سایر متخصصان در بخش شماست.

بیشتر بخوانید: 10 شغل سطح پایه در فناوری، با تقاضای بالا «بدون نیاز به کدنویسی» 2024

برای دسترسی به این ابزار کافیست در manfred ثبت‌نام کنید و در کنترل پنل قسمت “مقایسه حقوق خود” را در پایین سمت چپ انتخاب کنید و پس از مشاهده توضیحاتی در مورد داده‌های درخواست شده، قادر خواهید بود روی Come on کلیک کنید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات وارد شده کاملا محرمانه می‌ماند.

سایت محاسبه حقوق و دستمزد در کشورهای مختلف

قبل از نشان دادن این محدوده حقوق، اطلاعات متفاوتی درخواست می‌شود که برای شناسایی شما در داده‌های پایگاه داده مهم است. لازم به ذکر است که این وب‌سایت با تمام حقوقی که سایر متخصصان دریافت کرده‌اند کار می‌‍کند و به‌همین دلیل است که با گذشت زمان انتظار می‌رود که مشاغل بیشتری فراتر از یک توسعه‌دهنده گنجانده شوند. به‌طور خاص، داده‌های درخواست شده به شرح زیر است:

  • شغلی که می‌خواهید داشته باشید
  • شهری که در آن زندگی می‌کنید
  • حقوق فعلی
  • محدوده دستمزد مورد نظر شما
  • زبان ها
  • تعداد سال‌ها تجربه و فناوری‌هایی که کنترل می‌کنید
داده هایی که برای اطلاع از حقوق و دستمزد خود باید به سایت بدهید
خلاصه اطلاعات برای فهمیدن دستمزد دریافتی

از آن لحظه به بعد، یک نمودار بارگذاری می‌شود و در سمت راست قسمت شبیه‌سازی با داده‌های دیگر را خواهید دید. در پنجره‌ای که باز می‌شود می‌توانید نقش حرفه‌‍ای دیگر، تجربه و همچنین زبان‌ها را وارد کنید. با پذیرش این تغییرات، نمودار به رنگ آبی به‌صورت زنگ مغناطیسی با اوج میانگین حقوق و به رنگ قرمز در جایی که شما هستید ظاهر می‌شود. حالت درست این است که در بالاترین قله قرار بگیرید، زیرا این دستمزدی است که اکثر متخصصان با نقش شما دارند.

نمودار گاس حقوق و دستمزد

همانطور که قبلاً گفتیم، مهم است که تأکید کنیم همه آثار در اینجا گنجانده نشده‌اند و به‌همین دلیل است که برخی از موقعیت‌هایی که خارج از دنیای برنامه‌نویسی هستند ممکن است در اینجا نباشند. با این حال، این پایگاه داده‌ای است که با مشاغل جدید و حقوق‌های به‌روز شده غنی‌تر می‌شود. به‌همین ترتیب، در زیر هر نمودار یک دسترسی وجود دارد تا بتوانیم بدانیم این محاسبه چگونه انجام شده است.

نسخه قبلی این مقاله در سال 2023 منتشر شده است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *