چرا تریلر GTA 5 یک روز قبل از تاریخ برنامه‌ریزی شده منتشر شد؟

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تریلر بازی جی‌تی‌ای 6 زودتر از موعد مقرر فاش شد

وقتی Rockstar Games تریلر GTA VI را یک روز زودتر از آنچه که قرار بود منتشر کرد، گیمرها با غافلگیری خوشایندی مواجه شدند. GTA VI که قرار است در سال 2025 منتشر شود، قسمت بعدی این بازی است و یک دهه پس از اولین بازی GTA V عرضه می‌شود. این تریلر یک شهر جدید، گرافیک بهتر، شخصیت‌های non-player character (غیر بازیکن) بیشتر یا (NPC) و موارد دیگر را به تصویر می‌کشد.

چرا Rockstar Games تریلر GTA VI را معرفی کرد؟

GTA VI در ابتدا قرار بود در ساعت 6 صبح به وقت شرقی (4:30 بعدازظهر سه‌شنبه) روز سه‌شنبه منتشر شود، اما یک افشای اطلاعات باعث شد تا «Take-Two Interactive» سازمان مادر Rockstar Games، جدول زمانی خود را تغییر دهد.

Rockstar Games در پستی در X گفت: «تریلر ما فاش شده است، پس لطفاً چیز واقعی را در YouTube تماشا کنید». حساب کاربری که تریلر را به بیرون درز داده است به حالت تعلیق درآمده است.
GTA VI یک معامله بزرگ در صنعت بازی است زیرا این فرنچایز یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در سراسر جهان است. GTA 5 در سال 2013 عرضه شد و اکنون دومین بازی ویدیویی پرفروش تاریخ پس از Minecraft متعلق به مایکروسافت است. GTA V بیش از 190 میلیون نسخه و Minecraft بیش از 300 میلیون نسخه فروخته است.

چیزهای جدید در GTA VI

GTA VI یا نسخه 5 ، در Vice City، شهری خیالی مستقر در میامی، که اکنون بزرگتر و بهتر به‌نظر می‌رسد، می‌گذرد. دو قهرمان داستان، لوسیا و جیسون وجود دارند که ظاهراً از بانی و کلاید، یک زوج جنایتکار واقعی الهام گرفته شده‌اند، زیرا هر دو تیمی را تشکیل می‌دهند تا از این طریق عبور کنند.

در ابتدا، GTA 6 روی کنسول‌های Sony PlayStation 5 و Microsoft Xbox Series X و Series S در دسترس خواهد بود. هیچ اشاره‌ای به عرضه این بازی بر روی پلتفرم های دیگر از جمله رایانه‌های شخصی و کنسول های قدیمی نشده است.


نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *