،

دومین دوره رویداد آموزشی اشتغال هرنج تمدید شد.

بهار قربانپور
اشتراک‌گذاری در:

این رویداد با هدف تامین نیروی انسانی مورد نیاز در زیست‌بوم فناوری و نوآوری با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

 

     بنابر اعلام معاونت علمی فن‌آوری رییس جمهوری، علاقه‌مندان به شرکت در دومین دورۀ رویداد هرنج، پیش از این فقط تا هشتم مرداد مهلت داشتند که برای ثبت‌نام در آن، اقدام نمایند.

     اما باتوجه‌به روزهای سوگواری دهۀ اول محرم و همچنین استقبال خوب علاقه‌مندان از این رویداد، دفتر معاونت علمی فن‌آوری رییس‌جمهوری خبر تمدید مدت‌زمان ثبت‌نام و شرکت در این رودیداد را علنی کرد.

    این دوره آموزشی، توانمندسازی نیروی کار از طریق شناسایی نیازهای هر سازمان و ارزیابی و آموزش هدفمند نیروی انسانی را دنبال می‌کند.

     هرنج برای جذب و نگهداشت نیروی انسانی کارآمد از روش‌های نوین آموزش و ارزیابی منابع انسانی که بر پایه «یادگیری از طریق انجام‌دادن»[1] و «یادگیری از طریق رقابت»[2] استفاده می‌کند.

   «آموزش مهارت‌های نرم مورد نیاز فرصت‌های شغلی،» «اجرای پروژه‌های کار فردی» و «انجام چالش‌های کار تیمی» از جمله محورهای آموزشی این رویداد است که در دوره دوم آن، چند عنوان فرصت‌شغلی جدید از جمله «کارشناس بازاریابی و فروش»، «کارشناس برگزاری رویداد»، »کارشناس توسعه تعاملات و پشتیبانی پروژه‌ها» و غیره به موقعیت‌های شغلی آن افزوده شده است.

   برای هر گزینۀ شغلی 2 تا 3 نفر پذیرفته می‌شوند که فرصت شرکت در دوره‌ها را دارند.

    در نهایت در صورت تایید کارفرما 1 نفر، برای هر فرصت شغلی برگزیده می‌شود و تمام برگزیدگان نیز با آغاز مهر 1402  کار خود را آغاز می‌کنند.

 

مراحل برگزاری رویداد:

فاز اول: دریافت رزومه افراد

فاز دوم: رصد سوابق متقاضیان و انتخاب افراد برای مصاحبه حضوری

فاز سوم: مصاحبه حضوری پذیرفته‌شدگان و اعلام چند برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان

فاز چهارم : برگزاری دوره «دو ماه آموزشی» و «ارزیابی عملکرد شرکت‌کنندگان» با همکاری کارفرما

فاز پنجم: اعلام برگزیدگان نهایی و شروع مراحل استخدام

 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا پایام مردادماه فرصت دارند به  نشانی   https://zil.ink/haranj مراجعه کنند.

 

——————————————————–

[1]  Learning-by-doing

[2]  learning-by-competition

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *