،

بازدید رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از غرفه دوران

بهار قربانپور
اشتراک‌گذاری در:
محمدصادق خیاطیان

بیست‌وششمین رویداد نمایشگاهی الکامپ درحالی برگزار شد که از  همان لحظه‌های آغاز به کار نمایشگاه، مسئولان و مدیران اجرایی فعال در حوزۀ ارتباطات و فناوری در آن حاضر شدند.

در همین راستا، دکتر خیاطیان، رئیس صندق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، با حضور در نمایشگاه و بازدید از غرفه‌های سالن 38 نمایشگاه، دقایقی میهمان شرکت ارتباطات فناوران دوران شد تا از نزدیک در جریان فعالیت‌های این شرکت دانش‌بنیان قرارگیرد.

دکتر عابدی‌نژاد، مدیرعامل شرکت داده‌پردازان دوران، ضمن خوشامدگویی به رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت: «نوآوران به‌عنوان شرکتی دانش‌بنیان، سعی کرده تا حضوری مؤثر و فناور در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ داشته باشد.»

مدیرعامل نوآوران ارتباطات دوران در پاسخ به این  پرسش دکتر خیاطان که آیا دوران فقط در حوزۀ امنیت شبکه فعالیت دارد؟ گفت: «دو شرکت دانش‌بنیان زیرمجموعۀ نوآوران است که در بخش‌های امنیت، سیستم‌های شبکه، تست‌نفوذ و… فعالیت داریم و با افتخار اعلام می‌کنیم که بیش از 80 درصد سازمان‌ها و ارگان‌ها دست‌کم از یکی از محصولات ما استفاده می‌کنند.»

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از محل ارائۀ خدمات دوران پرسید و دکتر عابدی‌نژاد عنوان کرد: «در حال‌حاضر، دفاتری در استان هرمزگان، بوشهر و خوزستان، راه‌اندازی کردیم تا به‌راحتی بتوانیم خدمات دوران را به سرتاسر ایران و شرکت‌های متقاضی محصول، ارائه کنیم. به‌عنوان مثال برای ارائۀ خدمات بهتر در حوزۀ نفت و گاز، دفتری را در عسلویه راه‌اندازی کردیم. چرا که تمام هدفِ ما خدمت‌رسانی در بهترین شرایط و کمترین بازه زمانی است»

نمایشگاه الکامپ، این دوره پس از چهارسال متوالی لغو شدن، با آغاز تابستان برپا شد تا خون تازه‌ای به رگ‌های حوزۀ فناوری و ارتباطات تزریق کند.

این رویداد نمایشگاهی به مدت چهار روز از تاریخ چهارم تا هفتم تیر و از ساعت 8 تا 16 پذیرای علاقه‌مندان به حوزۀ فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *