،

برگزاری دومین دوره نمایشگاه «ایران آیتکس» در دانشگاه شریف

حمیدزاده
اشتراک‌گذاری در:
برگزاری دومین دوره نمایشگاه «ایران آیتکس» در دانشگاه شریف

دانشگاه صنعتی شریف با همکاری گروه فناوری اطلاعات شریف و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران، دومین نمایشگاه ایران آیتکس (کسب‌ وکارهای مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات) را در تاریخ ۱۶ تا ۱۸ مهر ماه برگزار می‌کند. این نمایشگاه نخستین نمایشگاه در حوزه فناوری اطلاعات در سطح کشور است که به طور همزمان به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.
به نقل از روابط عمومی نمایشگاه ایران ایتکس، ارتقای برند، ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه، تسهیل فرآیند جذب و استخدام، فراهم شدن بستری برای تعاملات و همکاری‌ها برای شرکت‌های این حوزه و ارتباطات B۲B، آموزش و انتقال تجربه و برگزاری کارگاه‌های آموزشی، جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان نو پا در این حوزه و … از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه ایران آیتکس است.
همچنین حضور در کارگاه‌های آموزشی متعدد در طول نمایشگاه به صورت رایگان، حضور در پنل سخنرانی‌ها و استارتاپ‌ها به صورت رایگان، و بازدید از نمایشگاه به صورت مجازی بدون محدودیت در زمان و مکان از جمله مزیت‌های بازدید از این نمایشگاه اعلام شده‌است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی iranitex.com مراجعه و یا با دبیرخانه این رویداد به شماره ۶۶۰۲۸۹۶۳ -۰۲۱ تماس بگیرند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *