گوگل کروم رو کنار بذار! با 5 مرورگر درآمد ساز آشنا شو

قدرتی
اشتراک‌گذاری در:
مرورگر پولساز – مرورگر مفید – مرورگر کسب درآمد

چرا به صورت رایگان مرور کنید!! در حالی که می توانید برای گشت و گذار و جستجو در اینترنت، پول دریافت کنید یا به نوعی کسب درآمد داشته باشید؟

ایده داشتن یک منبع درآمد متفاوت، بسیار جذاب است، به خصوص اگر تنها کاری که باید انجام دهید، گشت و گذار در وب باشد. شاید عجیب بنظر بیاید! نوعی از مرورگرها وجود دارند که نه تنها برای تقویت و بهبودی تجربه آنلاین شما طراحی شده‌اند، بلکه راه‌های مختلفی برای کسب درآمد در اختیار شما قرار می دهند.

این مرورگرهای وب خواه به صورت بازگشت نقدی، ارز دیجیتال یا سایر مشوق‌های منحصر به فرد باشند، می تواند گشت و گذار در اینترنت را به یک کار پرسود تبدیل ‌کنند.

نگاه سریع

  • مرورگر Brave “پاداش‌های شجاع” را ارائه می‌دهد، که در آن کاربران برای مشاهده تبلیغات، تضمین حریم خصوصی و کسب درآمد غیرفعال، ارز دیجیتال کسب می‌کنند.
  • اپرا (Opera) و Opera GX از Opera Points برای پاداش دادن به کاربران برای استفاده از ویژگی‌های مرورگر، ارائه فرصت‌های پس‌انداز و پس‌انداز استفاده می‌کنند.
  • مایکروسافت اج از طریق برنامه Microsoft Rewards خود به کاربران انگیزه می‌دهد و استفاده از محصولات و خدمات مایکروسافت را برای امتیازهایی که می‌توانند برای فعالیت‌ها و خریدهای مختلف بازخرید کنند، تشویق می‌کند.

بهترین مرورگرهای وب که به شما پاداش می‌دهند

چندین مرورگر وب برای استفاده از آنها به شما پاداش می‌دهند، اما این پنج مرورگر بهترین هستند: Brave، Opera، Microsoft Edge، CryptoTab و Gener8. در اینجا خلاصه ای کوتاه از آنچه که هر یک از پنج مرورگر وب ارائه می دهند آورده شده است.

مرورگرهای جدیدی که باید بشناسید

در ادامه هر کدام از این مرورگرهای جذاب را برای شما مفصل توضیح خواهیم داد.

1. پاداش بریو از مرورگر (Brave)

کسانی که نگران یکپارچگی داده‌ها و عملکرد کلی مرور هستند احتمالاً به خوبی با Brave Browser آشنا هستند. Brave یک مرورگر وب مبتنی بر حریم خصوصی می‌باشد که دارای بسیاری از ویژگی‌های شگفت‌انگیز است که آن را به یک جایگزین ارزشمند برای بسیاری از مرورگرهای وب اصلی تبدیل می‌کند. با این حال، برای این مقاله، تمرکز اصلی بر پاداش‌های بریوی است که با مشاهده تبلیغات Brave به دست می آیند.

خیلی ها نمیدانند! مرورگرهای وب رایج، داده‌های شما (عادات مرور، سابقه جستجو و غیره) را جمع‌آوری می‌کنند تا درآمد کسب کنند. اما، مرورگر Brave نه تنها این کار را نمی‌کند، بلکه به شما برای مشاهده تبلیغاتی که ممکن است دوست داشته باشید بینید، پاداش می‌دهد.

مرورگر بریو

تنها کاری که باید انجام دهید این است که Brave Rewards را در مرورگر Brave خود فعال کنید و نحوه نمایش تبلیغات را تنظیم کنید. برخی از گزینه‌ها شامل دیدن تبلیغات در صفحه برگه جدید، در فید Brave News، یا به‌عنوان اعلان‌های فشاری بسیار محتاطانه هستند که مانع تجربه مرور شما نمی‌شوند.

برای افزودن یک لایه غیر تهاجمی اضافی، به یاد داشته باشید که صرفاً به خاطر نمایش یک تبلیغ شجاعانه بر روی صفحه نمایش، پاداش دریافت می‌کنید. بنابراین، اگر تمایل ندارید، نیازی به کلیک کردن یا تعامل با آن ندارید.

جایزه مرورگر بریو برای شما

Brave می‌گوید که کاربران 70٪ از درآمد تبلیغاتی دریافت می‌کنند، به دست خواهند آورد. این به شکل نشانه‌های توجه اولیه (BAT) است که کاربران در پایان هر ماه دریافت خواهند کرد. مقدار BAT دریافتی بر اساس تعداد و نوع تبلیغاتی که کاربران به میل خود با آنها درگیر می شوند متفاوت خواهد بود.

تبلیغ‌کنندگان همچنین از پاداش‌های شجاعانه بهره‌مند خواهند شد، زیرا مطمئناً می‌دانند که کاربرانی که با تبلیغات آنها تعامل داشتند، واقعاً به محصولات یا خدمات آنها علاقه مند هستند.

در مورد کارهایی که می‌توانید با BAT ها انجام دهید، تقریباً به هر کاری که می‌توانید با هر توکن رمزنگاری دیگری انجام دهید فکر کنید: خرید کارت هدیه، آنها را با یک کالا یا کریپتو مبادله کنیدیا آنها را همراه با سایر دارایی های رمزنگاری خود در کیف پول Brave خود ذخیره کنید.

دانلود مرور گر بریو: Windows, macOS, Linux | Android | iOS (Free)

2- امتیاز اپرا از Opera و Opera GX

هر دو نسخه اپرا و اپرا GX دو مرورگر وب مرسوم هستند، که مورد دوم توسط بسیاری به عنوان یکی از بهترین مرورگرهای وب برای گیمرها در نظر گرفته می‌شود. با این حال، علاوه بر بسیاری از ویژگی‌های سرگرم‌کننده و مزایای استفاده از Opera و Opera GX، اکنون این فرصت را دارید که در حین استفاده از آن‌ها نیز درآمد کسب کنید.

اپرا از سیستمی به نام Opera Points استفاده می کند که یک برنامه اپرا از قبل موجود به نام Opera Cashback را گسترش داده است. برنامه Opera Points یک برنامه وفاداری است و به همین ترتیب، هر چه بیشتر به کاربران از مزایای آن استفاده کنند، پاداش می‌دهد. هرچه امتیاز بیشتری داشته باشید، بر اساس کل پس‌اندازی که انجام داده‌اید، نرخ بازگشت نقدی بیشتری دریافت خواهید کرد.

به عبارت دیگر، هرچه امتیاز بیشتری داشته باشید، پول بیشتری می‌توانید پس‌انداز کنید. علاوه بر این، حتی اگر پاداش‌ها را از حساب برگشت نقدی برداشت کنید، نرخ بازگشت نقدی خود را از دست نخواهید داد، بنابراین نیازی به HODL مانند توکن‌های رمزنگاری معمولی نیست.

برای شروع کسب امتیاز اپرا، ابتدا باید یک حساب کاربری اپرا ایجاد کنید که کاملا رایگان است. همچنین باید یک کیف پول اپرا برای ذخیره نقاط اپرا ایجاد کنید.

سخه اپرا و اپرا GX دو مرورگر وب مرسوم

سپس، باید با استفاده از اکانت اپرای خود وارد Opera Cashback شوید. مرحله آخر این است که Opera Cashback خود را به کیف پول Opera خود متصل کنید و می توانید شروع به کسب امتیاز کنید!

در مورد نحوه امتیاز دهی، به Opera Cashback بروید و شروع به خرید کنید. شما Cashback را به همراه امتیازهایی با وضعیت معلق تا 48 ساعت دریافت خواهید کرد. مقدار امتیازی که دریافت می‌کنید بر اساس درصد بازگشت نقدی هر وب سایت متفاوت است.

دانلود اپرا : Windows, macOS, Linux | Chromebook | Android | iOS (Free)

دانلود اپرا جی ایکس: AndroidiOS(Free)

3- جوایز مایکروسافت از مایکروسافت اج

Microsoft Edge با سیستم بازگشت نقدی به نام Microsoft Rewards عرضه می‌شود. با این حال، برخلاف برخی دیگر از مطالب ارائه شده تاکنون، سیستم مایکروسافت بیشتر بر تشویق کاربران برای استفاده از محصولاتشان متمرکز است.

ابتدا باید حساب مایکروسافت خود را ایجاد کرده و وارد آن شوید تا از Microsoft Rewards بهره مند شوید. سپس، روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید جوایز کسب کنید، و هرچه از خدمات مایکروسافت بیشتری استفاده کنید، امتیاز بیشتری کسب می‌کنید. ساده‌ترین راه برای کسب امتیاز، گشت و گذار در اینترنت با استفاده از Bing به عنوان موتور جستجوی پیش فرض است. برای هر جستجویی که انجام دهید، سه امتیاز دریافت خواهید کرد. با این حال، با استفاده از مایکروسافت اج به عنوان مرورگر وب کمی تقویت خواهید شد.

مزایای استفاده از مرورگر اج

فعالیت‌های دیگری که به شما امکان می‌دهد پاداش مایکروسافت را کسب کنید عبارتند از:

  • استفاده از Microsoft Edge به عنوان مرورگر وب
  • جستجو با Bing در جعبه جستجوی ویندوز در ویندوز 10 و 11.
  • جستجو با بینگ از طریق کورتانا.
  • خرید از فروشگاه مایکروسافت.
  • کاوش در صفحه کسب درآمد برای جستجوهای پاداش روزانه.
  • انجام بازی های خاص و کسب دستاوردهای خاص در ایکس باکس وان.

برخلاف موارد قبلی، Microsoft Rewards فقط به محصولات و خدمات مایکروسافت محدود می‌شود. نمی‌توانید از امتیازها برای مبادله آن‌ها با کارت‌های کریپتو، خودرو یا گیفت در خارج از فروشگاه‌های مایکروسافت استفاده کنید. با این حال، می‌توانید از آن‌ها برای خرید کارت‌های هدیه، ورودی‌های قرعه‌کشی، کمک‌های غیرانتفاعی و سایر فعالیت‌های سرگرم‌کننده استفاده کنید.

دانلود مایکروسافت اج: Windows, macOS, Linux | Android | iOS(Free)

4- CryptoTab

روش CryptoTab برای کسب درآمد به طور چشمگیری با سایر موارد لیست ما متفاوت است زیرا این کار را به طور فعال با استخراج  بیتکوئن انجام می‌دهد. این مرورگر که به‌عنوان اولین و تنها مرورگر جهان با استخراج رمزنگاری‌داخلی به بازار عرضه می‌شود، در حال حاضر یک پایگاه کاربری پایدار را تضمین کرده است که به طور فعال درآمد کسب می‌کند در حالی که بهترین کار را انجام می‌دهد: مرور اینترنت.

مرورگر CryptoTab

تا آنجا که به قابلیت‌های مرور وب مربوط می‌شود، CryptoTab تا حد امکان سبک طراحی شده است. این عمدتاً به این دلیل است که تمرکز اصلی برنامه استخراج رمزنگاری است.

برای شروع استخراج بیت کوین، ابتدا باید با استفاده از یک حساب رسانه اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و غیره یک حساب CryptoTab ایجاد کنید (و در نتیجه پیوند دهید). سپس CryptoTab را دانلود و نصب کنید و روی نماد CryptoTab را در گوشه سمت راست بالای رابط کاربری برای روشن کردن استخراج، کلیک نمائید. مرورگر وب شما شروع به استخراج می‌کند و تا زمانی که حداقل یک برگه CryptoTab باز باشد، به این کار ادامه می‌دهد، حتی اگر فقط در پس زمینه در حال اجرا باشد.

می‌توانید سرعت استخراج را تنظیم کنید، با سرعت‌های بالاتر، نرخ کسب بیت‌کوین و میزان منابعی که مرورگر استفاده می‌کند افزایش می‌دهد. با این حال، از اجرای CrytoTab با سرعت بالاتر نترسید، زیرا این برنامه برای استفاده از منابع استفاده نشده دستگاه شما طراحی شده است. بنابراین، احساس نمی‌کنید که دستگاهتان کندتر کار می‌کند.

در نهایت، شما می توانید بیت کوین را در هر لحظه که بخواهید برداشت کنید و تمام پرداخت‌ها در پایگاه داده تراکنش های بلاک چین بیت کوین تایید می‌شود، جایی که هر کسی می تواند آن را ببینید.

کاربران می‌توانند در برنامه ارجاع CryptoTab شرکت کنند، جایی که می‌توانند دوستان خود را دعوت کنند، مرورگر وب را از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنند و درآمد بیشتری کسب کنند.

دانلود کریپتو تب: Windows, macOS | Android | iOS (Free)

5- Gener8

جنر8 یک تازه وارد در بازار مرور وب،  به حساب می‌آید. در حالی که پایگاه کاربری آن به اندازه برخی از مرورگرهای دیگر لیست ما بزرگ نیست، نقطه فروش اصلی آن توانایی آن در کسب درآمد از کاربران است.

در مورد اینکه Gener8 دقیقا چگونه کار می کند، بسیار شبیه به سیستم Brave Rewards Brave Browser است. بنابراین، این مرورگر به کاربران این امکان را می‌دهد که از حریم خصوصی کامل آنلاین بهره مند شوند و در عین حال امکان کسب درآمد تنها با مشاهده تبلیغات خاص را برای آنها فراهم می کند. برای شروع، باید یک حساب کاربری Gener8 ایجاد کنید. سپس، باید Gener8 را دانلود و بر روی رایانه خود نصب کنید و سپس با استفاده از حساب Gener8 خود وارد شوید.

هنگامی که Gener8 را بر روی رایانه خود نصب کردید، می توانید به دو حالت مرور دسترسی داشته باشید: Privacy یا Rewards.

جنر8 یک تازه وارد در بازار مرور وب

به عنوان پاداش، امتیاز Gener8 را دریافت خواهید کرد که می توانید از آنها برای خرید محصولات و خدمات، خرید کوپن، یا انجام یک کار خیر و کمک به امور خیریه استفاده کنید.

دانلودGener8: Windows | Android | iOS(Free)

جمع‌بندی

به طور کلی، مرورگرهای وب به طور قابل توجهی از ابزارهای صرف برای دسترسی به اطلاعات به پلتفرم های پویا که می توانند به کاربران در کسب درآمد کمک کنند، تکامل یافته اند. هر یک از پنج مرورگر مورد بحث در این مقاله یک رویکرد منحصر به فرد برای ارائه بازگشت نقدی، پاداش ارز دیجیتال یا سایر مشوق های مالی دارند. به زودی ما در خصوص هریک از موارد مطرح شده در این نوشتار، جزئیات بیشتری را در قالب ویدیوی آموزشی و پادکست برای شما ارائه خواهیم داد.

نظرات ارزشمند شما

4 دیدگاه

4 پاسخ

  1. درمورد IP آدرس های مختلف و ارتباطش باگوشی ها و اوپراتور ها توضیح بدید ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *