خبر ترسناک برای کنجکاوهای اینستاگرام: چه کسی لایک‌های من را چک می‌کند؟

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
اینستاگرام به زودی قابلیت «چه کسی لایک ها را مشاهده کند» را اضافه می‌کند

غول رسانه‌های اجتماعی متا در حال آزمایش یک ویژگی جدید حریم خصوصی برای پلتفرم اشتراک گذاری عکس و ویدیو اینستاگرام خود است. این ویژگی جدید به کاربران کمک می‌کند تا انتخاب کنند چه کسانی می‌توانند لایک‌ها را در پست‌ها و استوری‌ها ببینند. یکی از کاربران X به نام Hamood Oh چند اسکرین‌شات را در پلتفرم رسانه اجتماعی متعلق به ایلان ماسک (که توسط PhoneArena مشاهده شده) به اشتراک گذاشته است تا نشان دهد که این ویژگی در نسخه بتا اینستاگرام در حال آزمایش است.

چه کسانی می‌توانند لایک‌ها را در پست‌ها و استوری‌ها ببینند


این ویژگی چگونه کار خواهد کرد؟

این اسکرین‌شات نشان می‌دهد که این ویژگی چهار گزینه مختلف را برای اینستاگرام ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند از میان این چهار گزینه یکی را انتخاب کنند، مگر اینکه اینستاگرام تصمیم بگیرد تا زمانی که برای همه در دسترس قرار می‌گیرد، آنها را تغییر دهد. گزینه‌هایی که در حال حاضر قابل مشاهده هستند عبارتند از:

  • به همه اجازه دهید لایک را ببینند
  • به افرادی که فالو می‌کنید اجازه دهید لایک‌ راببینند
  • به دوستان نزدیک اجازه دهید لایک‌ را ببینند
  • اجازه ندهید کسی لایک‌ را ببیند

با این حال، توجه به این نکته مهم است که همه ویژگی‌هایی که اینستاگرام در نسخه بتا خود آزمایش می‌کند، به نسخه پایدار که برای همه کاربران در دسترس است راه پیدا نمی‌کند. در همین حال، سایر ویژگی‌ها قبل از اینکه به نسخه پایدار بیاید، تغییرات متعددی را تجربه می‌کنند و به روشی کاملاً متفاوت از نسخه اولیه نسخه بتا کار می‌کنند.

نظرات ارزشمند شما

1 دیدگاه

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *