سونی و مایکروسافت گزارش پایانی و مرور سالِ کاری را برای سال 2023 منتشر کردند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
آمار آخر سال سال سونی و مایکروسافت در پایان 2023 - پلی استیشن و Xbox

سال 2023 رو به پایان است و هر اپلیکیشن و سرویسی سال را برای کاربران خود به پایان می‌رساند و عادت‌های سال را به آنها می‌گوید. سونی و مایکروسافت ترندهای سال 2023 خود را با نام‌های PlayStation 2023 Wrap-up و Xbox 2023 Year in Review برای گیمرها منتشر کرده‌اند.

پایان سونی پلی استیشن 2023

از امروز، بازیکنان PS4 و PS5 می‌توانند به تجربه PlayStation 2023 به گزارش پایانی خود دسترسی داشته باشند و به اشتراک بگذارند، که خلاصه‌ای از دستاوردهای آنها در سال است. این شامل بهترین بازی‌های انجام‌شده، جوایز کسب‌شده، آمار بازی‌های ماهانه و سبک بازی شخصی‌شده آن‌ها می‌شود.

امسال (2023) کارت‌های دیجیتالی جدید هستند که آمار برتر بازی بازیکنان به نام کارت‌های چک را برجسته می‌کنند. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند یک آواتار منحصربه‌فرد و یک مجموعه دیجیتالی PlayStation Stars با ویژگی Marvel’s Spider-Man Spider-Bot را به‌عنوان بخشی از تجربه پایانی 2023 خود استفاده کنند.
تجربه‌های پایانی 2023 تا پایان سال به‌روزرسانی می‌شوند، بنابراین بازیکنان می‌توانند تا 12 ژانویه 2024 برای خلاصه کل سال خود دوباره بررسی کنند.

مروری بر سال 2023 ایکس باکس مایکروسافت

سالی که برای Xbox گذست در یک نگاه، به بازیکنان نگاهی به فعالیت‌ها و ترجیحات بازی‌شان در سال گذشته می‌دهد. خلاصه‌نویسی سال 2023 کل زمان صرف شده بازیکنان برای بازی در سیستم، ماه فعالیت آنها در Xbox، تعداد کل دستاوردها و ژانرهای برتر بازی را در نمودار دایره ای نمایش می‌دهد. علاوه بر این، خلاصه بازی‌هایی که بیشترین بازی را انجام داده‌اند را فهرست می‌کند، که بر اساس زمان صرف شده برای هر یک رتبه‌بندی می‌شوند.
بازیکنان همچنین می‌توانند ببینند که آیا دستاوردهای کمیاب را باز کرده‌اند یا نه و آمار بازی‌های آن‌ها را با بازیکنان مقایسه کنند، از جمله تعداد ساعت‌های صرف شده برای بازی، امتیاز گیمر و تعداد کل دستاوردها.
Xbox 2023 در یک نگاه تا 31 ژانویه 2024 در دسترس است. (Xbox 2023 Year in Review)

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *