مدیر اینستاگرام: متا به زودی راستی‌آزمایی پست‌ها در Threads را آغاز خواهد کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
راستی آزمایی در پست های تردز آغاز خواهد شد 2024

Threads قرار است پست‌ها را تعدیل کند زیرا در حال کار بر روی اجرای یک برنامه حقیقت‌سنجی از سال آینده است. آدام موسری، رئیس اینستاگرام در پستی نوشت: «در حال کار برای تمدید برنامه راستی‌آزمایی خود در Threads در سال آینده هستیم».
موسری گفت که پلتفرم شبکه اجتماعی در حال حاضر از رتبه‌بندی فیس‌بوک یا اینستاگرام برای تطبیق آنها با محتوای مشابه استفاده می‌کند. با این حال، بررسی‌کنندگان حقایق که در سال آینده شروع می‌شوند، به ابزارهایی دسترسی خواهند داشت که آنها را قادر می‌سازد تا پست‌ها را بررسی کنند. او در پستی اعلام کرد: «در حال حاضر، ما رتبه‌بندی‌های بررسی واقعیت را از فیس‌بوک یا اینستاگرام به Threads تطبیق می‌دهیم، اما هدف ما این است که شرکای راستی‌آزمایی را با توانایی بررسی و رتبه‌بندی اطلاعات نادرست در برنامه ارائه کنیم.

این کار چه مفهومی دارد؟

بررسی‌کنندگان واقعیت در حال حاضر نمی‌توانند محتوا را در Threads رتبه‌بندی کنند. با این حال، هنگامی که چیزی در اینستاگرام یا فیس‌بوک به عنوان نادرست علامت‌گذاری شود، آن رتبه‌بندی‌ها نیز به برنامه منتقل می‌شوند.

همانطور که برای اولین بار توسط واشنگتن پست در ماه سپتامبر گزارش شد، Threads هنوز جستجو برای کلمات کلیدی خاصی مانند “covid” و “covid-19” را ممنوع می‌کند. در ماه اکتبر، موسری اظهار داشت که اگرچه Threads مخالف اخبار نیست، اما توجه بیشتری به اخبار روی پلتفرم خواهد کرد. هنگامی که این پلتفرم ابزار جستجو را معرفی کرد، کلمات خاصی را نیز مسدود کرد که قبلاً به اطلاعات نادرست در پلتفرم متا مرتبط بودند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *