نحوه کارکرد قالب «Add Yours» در استوری‌های اینستاگرام چگونه‌است

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
قابلیت جدید Add Yours در اینستاگرام 2024

اینستاگرام پس از معرفی قالب‌هایی برای Reels، قالب‌هایی را برای Stories ارائه می‌کند که به کاربران این امکان را می‌دهد تا قالب‌های سفارشی خود را ایجاد کنند. این ویژگی به نام «Add Yours» به کاربران امکان می‌دهد فایل‌های GIF، متن و تصاویر را به یک الگوی Stories پین کنند و سپس آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند.
برای ایجاد یک قالب Add Yours، کاربران می‌توانند GIF، متن و تصاویر را به استوری خود اضافه کنند. سپس آنها می‌توانند گزینه “Add Yours Templates” را از قسمت استیکر انتخاب کنند و عناصری را که می‌خواهند در قالب قرار دهند انتخاب کنند. هنگامی که کاربر یک الگوی Add Yours را در استوری خود به اشتراک می‌گذارد، هر کس دیگری می‌تواند از آن استفاده کند و نکات خود را اضافه کند.

قالب «Add Yours» اینستاگرام برای استوری‌ها اکنون در سراسر جهان برای کاربران عرضه می‌شود.

اینستاگرام همچنین دارای استیکر «Add Yours» برای استوری‌ها است که در سال 2021 معرفی شد. قالب‌های سفارشی بر روی این ویژگی ساخته شده‌اند و به کاربران این امکان را می‌دهند که پیچ و تاب خود را به درخواست‌ها اضافه کنند.
در مورد Reels، اینستاگرام یک “مرورگر قالب” دارد که در ماه جولای برای Reels معرفی شد، که در آن کاربران می‌توانند قالب‌های از پیش ساخته شده را برای ویدیوهای خود سفارشی کنند.
در اوایل این هفته، اینستاگرام همچنین یک ابزار مولد ویرایش پس‌زمینه مبتنی بر هوش مصنوعی را معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد پس‌زمینه تصاویر خود را از طریق درخواست‌های استوری تغییر دهند. همچنین یک ابزار ایجاد استیکر مبتنی بر هوش مصنوعی وجود دارد که به کاربران اجازه می‌دهد از پیام‌های متنی استیکر ایجاد کنند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *