Google Pixel به شما در مورد بلایای طبیعی هشدار می‌دهد؛ برای نجات جان خود آن را اکنون فعال کنید

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
هشدار بلایای طبیعی google pixel

صرف‌نظر از جایی که زندگی می‌کنید، مهم است که بدانید آیا امکان بروز رویدادهای آب و هوایی یا بلایای طبیعی در منطقه شما وجود دارد تا بتوانید اقدامات احتیاطی لازم را برای حفظ امنیت خود و عزیزانتان انجام دهید. Crisis Alert در Google Pixel با ارسال یک هشدار بر روی تلفن همراه، شما را در مورد گردباد، سیل، آتش‌سوزی، زلزله و سایر بحران‌ها مطلع می‌کند که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر روی آن ضربه بزنید. شما می‌توانید به لینک‌های وب سایت‌های رسمی، از جمله اطلاعاتی مانند نقشه‌های مناطق آسیب دیده و مراکز تخلیه، دسترسی داشته باشید.

این ویژگی ارزشمند چیزی است که اکنون در بسیاری از بهترین گوشی‌ها می‌بینیم. همچنین در همه تلفن‌های Google Pixel گنجانده شده است، اما اگر می‌خواهید از مزایای آن بهره‌مند شوید، باید آن را به صورت دستی فعال کنید. دستورالعمل‌های گام به گام ما در زیر به شما نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهید.

چگونه هشدارهای بحران را در Google Pixel فعال کنیم

راهنمای گام به گام ما را برای تنظیم هشدارهای بحران در Google Pixel خود را دنبال کنید. تصاویر استفاده شده، از Google Pixel 8  هستند. این مراحل برای همه تلفن های Pixel باید انجام شود، اگرچه ممکن است کمی متفاوت به نظر برسند.

1.  برنامه Safety را باز کنید

برنامه Safety را در google pixel خود، باز کنید

برنامه Safety را در تلفن خود باز کنید.

2. features را انتخاب کنید

features را انتخاب کنید

هنگامی که برنامه Safety را باز کردید، صفحه اصلی برنامه را همراه با گزینه‌هایی در پایین صفحه خواهید دید. features را انتخاب کنید.

3. Crisis alerts Set up را انتخاب کنید

Crisis alerts Set up را انتخاب کنید

برای مشاهده گزینه هشدارهای بحران، باید صفحه features را به پایین اسکرول کنید. در اینجا گزینه‌ای برای امتحان نسخه نمایشی وجود دارد، اما می توانید با انتخاب Set up، این ویژگی را بدون اجرای نسخه نمایشی نصب کنید.

4.  Crisis alerts را روشن کنید

Crisis alerts را در google pixel خود، روشن کنید

سپس به صفحه Crisis alerts هدایت می شوید که حاوی اطلاعات مفیدی درباره نحوه عملکرد این ویژگی است. برای فعال کردن Crisis alerts، کافی است گزینه Next را در گوشه سمت راست پایین صفحه انتخاب کنید.

اگر از شما خواسته شد مکان خود را به اشتراک بگذارید، Allow  را انتخاب کنید.

5.  تأیید کنید که crisis alerts فعال است

تأیید کنید که crisis alerts فعال است

می‌توانید با بررسی بالای صفحه features، فعال شدن crisis alerts را تأیید کنید. در اینجا، می‌توانید ببینید که هشدارهای بحران روی روشن تنظیم شده‌اند!

در صورت وجود شرایط آب و هوایی نامناسب یا بلایای طبیعی در منطقه شما، دریافت هشدارهای بحران می‌تواند تفاوت زیادی برای شما ایجاد کند. این ویژگی حتی زمانی که برنامه بسته است کار می‌کند، اما به یاد داشته باشید که برای کارکرد هشدارها باید دسترسی به موقعیت مکانی را فعال کنید.

باید توجه داشته باشید که در صورت عدم اتصال شبکه ممکن است اعلان‌های هشدار ارسال نشود و همه موارد اضطراری توسط Google Pixel گزارش نشود. همیشه مهم است که ایمنی خود را در شرایط آب و هوایی نامناسب ارزیابی کنید و از سایر اطلاعیه‌های عمومی آگاه باشید.

اگر می‌خواهید سایر برنامه‌های آب‌وهوا را که می‌توانید بر روی تلفن خود نصب کنید، کشف کنید، مجموعه‌ای از بهترین برنامه‌های هواشناسی ما را بررسی کنید. برای راه‌های بیشتر برای دور ماندن از خطر، نحوه بررسی کیفیت هوا را در Google Maps بیاموزید یا راهنمای ما را برای ایمن ماندن هنگام دویدن در تاریکی بخوانید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *