اینتل 140 کارمند خود را در ایالات متحده اخراج کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
لاگ مدیا

در طول سال جاری، در مجموع 226.000 کارمند توسط شرکت‌های فناوری اخراج شده‌اند و به نظر می‌رسد این روند اخراج‌ها به این زودی‌ها پایان نخواهد یافت. تراشه‌ساز اینتل با دور جدیدی از اخراج‌ها بازگشته است. این شرکت حدود 140 کارمند خود را در ایالات متحده اخراج کرد.
اینتل حدود 89 کارمند در Folsom و 51 کارمند در San Jose را اخراج کرده است. این شرکت فاش کرده است که دور جدید اخراج ها بخشی از کاهش هزینه است. اخراج های جدید بر حرفه‌ای ها از نقش‌های مختلف مهندسی و نرم‌افزار تاثیر گذاشته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت 10 مهندس توسعه نرم‌افزار GPU، هشت مهندس توسعه نرم‌افزار سیستم، شش مهندس نرم‌افزار ابری، شش مهندس بازاریابی محصول و شش مهندس طراحی سیستم روی تراشه را به همراه سایرین اخراج می‌کند. خاتمه کار کارمندان در 31 آگوست است.

اینتل در بیانیه‌ای اعلام کرد: طبق گزارش‌ها، این شرکت 10 مهندس توسعه نرم‌افزار GPU، هشت مهندس توسعه نرم‌افزار سیستم، شش مهندس نرم‌افزار ابر، شش مهندس بازاریابی محصول و شش مهندس طراحی سیستم روی تراشه را به همراه چندی دیگر اخراج می‌کند.

شرکت امنیت سایبری Sercureworks مستقر در ایالات متحده 15 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد

اخیراً یک شرکت امنیت سایبری مستقر در ایالات متحده Secureworks نیز 15 درصد از نیروی کار خود را در دور دوم اخراج‌ها اخراج کرد. وندی توماس، رئیس و مدیر عامل Secureworks در یادداشتی به کارکنان که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال شد، نوشت: «برنامه‌ای برای کاهش تقریباً 15٪ نیروی کار شرکت و اجرای برخی اقدامات بهینه سازی هزینه مرتبط با املاک و مستغلات دارد». بر اساس این طرح، شرکت در نظر دارد سرمایه‌گذاری‌ها را به صورت متقابل در راستای استراتژی فعلی و فرصت‌های رشد شرکت، مانند تمرکز بر ارزش بالاتر، راه‌حل‌های Taegis حاشیه بالاتر، بهینه‌سازی ساختار سازمانی شرکت برای افزایش مقیاس‌پذیری، متعادل کند. و سایر اولویت‌ها، برای موقعیت بهتر شرکت برای رشد مداوم با بهبود حاشیه عملیاتی در طول زمان خواهد بود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *