،

iOS 17 اپل دوشنبه 18 سپتامبر عرضه می‌شود

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
iOS 17 Apple به‌روز رسانی

حتی اگر نتوانستید به یکی از جدیدترین آیفون‌های اپل (آیفون 15 و 15 پرو که دیروز معرفی شد) ارتقا پیدا کنید، همچنان می‌توانید آیفون خود را به‌روزرسانی کنید و در عرض چند روز به ویژگی‌های جدید دست پیدا کنید. اپل در بیانیه مطبوعاتی آیفون خود تأیید کرد که آخرین سیستم عامل آن، iOS 17، به‌عنوان یک به‌روز رسانی نرم‌افزار رایگان در روز دوشنبه، 18 سپتامبر 2023 منتشر خواهد شد.

نرم‌افزار جدید طیف وسیعی از ویژگی‌های جدید را برای کاربران آیفون در سراسر برنامه‌های شخص اول اپل، از جمله برنامه تلفن، پیام‌ها، FaceTime و موارد دیگر ارائه می‌کند و قابلیت‌های جدیدی مانند پیام‌های صوتی و تصویری Live Voicemail، FaceTime را معرفی می‌کند. پوسترهای تماس که به شما امکان می‌دهند نحوه ظاهر خود را در هنگام تماس‌های دریافتی برای دیگران سفارشی کنید. یک برنامه ارتقا یافته پیام‌ها؛ و Name Drop و روشی جدید برای اشتراک‌گذاری مخاطبین با نزدیک کردن تلفن‌ها به هم و چند مورد دیگر.

بهبود iMessage یکی از بزرگ‌ترین تغییراتی است که در iOS 17 برای مصرف‌کننده ایجاد می‌شود، زیرا اپل تجربه را با یک کشوی جدید در صفحه‌کلید برای دسترسی آسان‌تر به عملکردهای رایج مانند دوربین، عکس، برچسب‌ها، Apple Cash، صدا، و اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی و بیشتر دوباره طراحی کرده است.

به‌علاوه، یکی از جالب‌ترین افزودنی‌ها چیزی است که اپل آن را «Live Stickers» می‌نامد، این استیکرها توسط کاربرانی که خود را با بلند کردن سوژه‌ها از روی عکس‌های خود و سپس اضافه کردن جلوه‌های اختیاری برای زنده کردن آن‌ها ایجاد می‌کنند.

همچنین یک ویژگی ایمنی جدید به نام Check In به کاربران این امکان را می‌دهد که خانواده یا دوستان خود را از رسیدن ایمن به مقصد مطلع کنند.

iOS 17 همچنین StandBy را معرفی می‌کند که با اطلاعات و ابزارک‌ها، ساعت‌ها، عکس‌ها و حتی اعلان‌ها، تجربه‌ای تمام صفحه را ارائه می‌دهد.

سایر پیشرفت‌های یادگیری ماشینی تصحیح خودکار بهتر (ویژگی که برخی می‌گویند در طول سال‌ها بدتر شده است) و دیکته بهتر را به ارمغان می‌آورند.

این به روز رسانی باید علاوه بر این، یک برنامه شخص اول جدید به نام Journal را به همراه داشته باشد که به کاربران امکان می دهد روز و رفاه خود را پیگیری کنند. این ویژگی هنوز برای آزمایش در طول نسخه های بتا عمومی در دسترس نبود، بنابراین کاربران قطعا مشتاقانه منتظر آزمایش آن هستند.

ویژگی‌های بیشتر آی او اس 17

همچنین طیف وسیعی از پیشرفت‌ها، از جمله مرور خصوصی بهتر در سافاری، پشتیبانی از کلیدهای عبور، ویژگی‌های جدید سلامت روان در برنامه Health، نقشه‌های آفلاین، به‌روزرسانی‌های Apple Music، AirPlay، AirTag، برنامه Home، یادآوری‌ها، Siri و خیلی بیشتر.

سایر پیشرفت‌های یادگیری ماشینی تصحیح خودکار بهتر (ویژگی که برخی می‌گویند در طول سال‌ها بدتر شده است) و دیکته بهتر را به ارمغان می‌آورند.

این به‌روز رسانی باید علاوه بر این، یک برنامه شخص اول جدید به نام Journal را به همراه داشته باشد که به کاربران امکان می‌دهد عملکرد روز و تندرستی خود را پیگیری کنند. این ویژگی هنوز برای آزمایش در طول نسخه‌های بتا عمومی در دسترس نبود، بنابراین کاربران قطعا مشتاقانه منتظر آزمایش آن هستند.

همچنین طیف وسیعی از پیشرفت‌ها، از جمله مرور خصوصی بهتر در سافاری، پشتیبانی از کلیدهای عبور، ویژگی‌های جدید سلامت روان در برنامه Health، نقشه‌های آفلاین، به‌روزرسانی‌های Apple Music، AirPlay، AirTag، برنامه Home، یادآوری‌ها، Siri و خیلی بیشتر عرضه شده است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *