مورتال کامبت 1 فاقد قابلیت کراس‌پلی خواهد بود

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
مورتال کامبت 1 فاقد قابلیت کراس‌پلی خواهد بود

در حالی که تنها 6 روز تا تاریخ عرضه بازی جدید مورتال کامبت باقی مانده است، سازندگان این بازی در توییتی اعلام کردند که این بازی در زمان عرضه از قابلیت کراس‌پلی (Cross-Play) پشتیبانی نخواهد کرد. این یعنی بازیکنان در پلتفرم‌های مختلف نمی‌توانند با هم بازی کنند. این خبر برای بسیاری از طرفداران این بازی ناامید کننده است. اگرچه NetherRealm قول داده است که زودتر این قابلیت را برای بازی توسعه دهد و در قالب به‌روز رسانی بعد از انتشار بازی، این امکان را برای کاربران فراهم کند. این که چه مدت پس از عرضه بازی باید منتظر این به‌روز رسانی باشیم، هنوز مشخص نشده است.
متن توییت منتشر شده توسط NetherRealm به شرح زیر است:
زمان انتشار نزدیک است و صبر کردن برای این‌که همه در تجربه این بازی غرق شوند، سخت است. قابلیت کراس‌پلی در زمان عرضه وجود نخواهد داشت اما بدانید که ما به سختی در حال کار برای پیاده سازی این قابلیت در بازی هستیم و بعد از عرضه به بازی اضافه خواهد شد.
این خبر در حالی منتشر شد که استودیو NetherRealm روز گذشته تریلر زمان عرضه این بازی را منتشر کرد و برخی از قابلیت‌ها و امکانات بازی را در قالب این تریلر به نمایش گذاشت.
بازی مورتال کامبت 1 در تاریخ 19 سپتامبر (28 شهریور) برای کنسول‌های Xbox Series X/S، PS5، Nintendo Switch و همچنین کامپیوتر منتشر خواهد شد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *