،

آی پاد نسل اول مهر و موم شده به قیمت 29000 دلار فروخته شد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
آی پاد کلکسیونی - لاگ مدیا

عشق به دستگاه‌های قدیمی اپل متوقف نمی‌شود. این بار نسل اول آی‌پاد اصلی و مهر و موم شده است که با قیمت گزافی فروخته شده است. ماه گذشته، نسل اول آیفون 4 گیگابایتی باز نشده با قیمتی بی‌سابقه به حراج گذاشته شد. به نظر می‌رسد که دستگاه‌های اپل ارزش نگهداری دارند و محصولاتی که نزدیک به دو دهه قدیمی‌تر هستند، طرفدارانی دارند. برای دانستن بیشتر در مورد آخرین رویداد در این مورد، ادامه مطلب توجه کنید.

آی پاد اورجینال و بدون جعبه فروخته شد

نسل اول آی پاد در سال 2001 توسط استیو جابز فقید راه‌اندازی شد. این دستگاه دارای طراحی شیک و پخش‌کننده‌های موسیقی قابل حملی بود که آن را تبدیل به یک ابزار رویایی برای دوستداران موسیقی کرده بود. آی‌پاد در آن زمان 399 دلار قیمت داشت.

این آی‌پاد اصلی و مهر و موم شده توسط Rally فروخته شده است که پلتفرمی برای کلکسیونرها برای خرید سهام اقلام کلکسیونی کمیاب است. در سال 2021 در قالب 5000 سهم به قیمت 5 دلار برای فروش گذاشته شد. با این حال، یک پیشنهاد خرید به ارزش 29.000 دلار دریافت کرد که افزایش قیمت قابل توجهی نسبت به قیمت فروش اولیه آن است. بر اساس پلتفرم مزایده، 61.98 درصد از سهامداران موافق خرید بودند و فروش به پایان رسید.

رالی هویت شخصی که نسل اول آی‌پاد را خریده است را فاش نکرد. دستگاه اصلی به عنوان هدیه کریسمس توسط فرد و بتی گودوین خریداری شد. به مدت دو دهه باز نشد و پخش کننده موسیقی پورتال در بسته‌بندی اصلی همراه با آستین آی پاد و کیف اصلی اپل استور آبی رنگ عرضه شد.

آی‌پاد به‌عنوان یک دستگاه موسیقی انقلابی با شعار «به آی‌پاد سلام برسان». 1000 آهنگ در جیب شما» بود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *