متا سه ویژگی جدید واتس‌اپ بیزینس را اعلام کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
ویژگی‌های جدید واتس‌اپ بیزینس

متا در رویداد مکالمات خود در بمبئی، مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را برای WhatsApp Business اعلام کرد. این غول فناوری در این رویداد گفت که اکنون نزدیک به 200 میلیون کاربر واتس‌اپ بیزینس دارد. سه ویژگی کلیدی که در واتس اپ بیزینس می‌‌آیند عبارتند از:

 گردش کار واتس‌اپ

این ویژگی‌های کاملاً جدید برای کسب‌وکارها است تا تجربیات غنی‌تری در چت برای مشتریان خود ایجاد کنند، مانند انتخاب، رزرو، سفارش تحویل یا اعلام حضور برای پرواز، مستقیماً در واتس‌اپ. کسب‌وکارها می‌توانند از میان مجموعه‌ای از بلوک‌های قابل چیدمان انعطاف‌پذیر و از پیش ساخته انتخاب کنند تا بتوانند تجربیات قابل تنظیم برای مشتریان خود ایجاد کنند. انتظار می‌رود که این ویژگی در هفته‌های آینده عرضه شود.

پرداخت واتساپ، برای حساب‌های تجاری ارائه می‌شود

خدمات پرداخت واتس‌اپ در بعضی از کشورهای فعال خواهد شد و تمام مشاغلی که از پلتفرم تجاری واتس اپ استفاده می‌کنند می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. افراد می‌توانند مواردی را به سبد خرید اضافه کنند و با استفاده از روش پرداخت مورد نظر خود؛ واتس‌اپ یا سایر روش‌های پرداخت از جمله تمام برنامه‌های UPI، کارت‌های نقدی و اعتباری و غیره و بدون نیاز به رفتن به وب‌سایت و درگاه، پرداختی را انجام دهند کنند. بدون اینکه برنامه دیگری را باز کنید، شخصاً پرداخت کنید.

تاییدیه متا برای اکانت بیزینس

متا همچنین از گسترش Meta Verified به مشاغل در فیس‌بوک، اینستاگرام و واتس‌اپ خبر داد. کسب‌وکارها می‌توانند با پرداخت هزینه مشترک شوند و نشان تأیید شده، پشتیبانی حساب، حفاظت از جعل هویت و ویژگی‌های ممتازی دریافت کنند که به تقویت برند آنلاین آن‌ها کمک می‌کند و چت کردن با مشتریان را کارآمدتر می‌کند. مشخص نیست متا چه هزینه‌ای از کاربران برای حساب‌های تایید شده دریافت می‌کند.
این ویژگی در هفته‌های آینده برای تجارت فیسبوک و اینستاگرام در کشورهای منتخب عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود اواخر همین سال (2023) در واتس‌اپ عرضه شود.

نظرات ارزشمند شما

1 دیدگاه

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *