،

مایکروسافت آزمایش GPT-4 Turno را در چت بینگ آغاز می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
مایکروسافت آزمایش GPT-4 Turno را در بینگ چت آغاز می کند

مایکروسافت شروع به عرضه GPT-5 Turbo اخیراً معرفی شده به همراه پشتیبانی افزونه برای Bing Chat و Microsoft Copilot کرده است. این ویژگی اکنون به‌صورت تصادفی برای چند آزمایش‌کننده منتخب در نسخه بتا ارائه می‌شود.
انتظار می‌رود که در هفته‌های آینده یا بیشتر، عرضه گسترده‌تری اتفاق بیفتد.

جدا از آن، انتظار می‌رود که مایکروسافت یک مفسر کد به‌روزرسانی‌شده را به چت بینگ اضافه کند تا توانایی بیشتری در مدیریت پرس و جوها و برنامه‌نویسی پیچیده‌تر داشته باشد.
لازم به ذکر است که GPT-4 با مشترکین پولی ChatGPT نیز در دسترس است. با این حال، این ویژگی به‌صورت رایگان با بینگ چت یا Copilot در دسترس است و کاربران از قابلیت‌های بهبود یافته مدل زبان جدید OpenAI بهره می‌برند.
WindowsLatest گزارش داده است که علیرغم ادغام جدید GPT-4 Turbo، بینگ چت بر اساس پرس و جو در مورد استفاده از مدل زبان پیشرفته جدید یا پایبندی خودکار به مدل قدیمی‌تر، تماس را انجام می‌دهد. هیچ راهی برای تنظیم دستی Bing Chat به‌صورت پیش فرض در GPT-4 Turbo وجود ندارد.
با این اوصاف، عرضه کاملاً تصادفی است و مایکروسافت هیچ جزئیات خاصی در مورد حساب‌ها یا مناطقی که آیا این ویژگی ابتدا در دسترس قرار می‌گیرد، فاش نکرده است. همچنین، این گزارش می‌گوید که این یک تست A/B است، به این معنی که هر کسی می‌تواند این ویژگی را در چت Bing یا Copilot خود دریافت کند.
اگر می‌خواهید بررسی کنید که آیا GPT-4 Turbo را در چت Bing خود در Edge یا Chrome دریافت کرده‌اید یا خیر، منبع صفحه را باز کنید. اکنون، از ویژگی Find on page برای جستجوی کد “dlgpt4t” استفاده کنید. اگر آن کد را در صفحه منبع می‌بینید، GPT-4 Turbo را در چت بینگ خود دریافت کرده‌اید. در غیر این صورت، این ویژگی برای حساب شما در دسترس نیست.
همچنین، می‌توانید از برنامه تلفن همراه خود برای آپلود تصویر استفاده کنید و از آن بخواهید که احساسات را توضیح دهد. اگر برنامه بینگ می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد، پس مدل جدید Open AI را دریافت کرده است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *