، ،

قیمت این فراری روما اسپایدر مینیاتوری از یک ماشین واقعی بیشتر است

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
فراری مینیاتوری گران قیمت تر از ماشین های واقعی

تعداد بسیار کمی از مردم در جهان توانایی خرید فراری روما اسپایدر را دارند. نه در اندازه واقعی… و نه در نسخه 1:8 آمالگام. قیمت ماشین‌های مینیاتوری (کوچک و دکوری) آنها به اندازه یک ماشین واقعی است.

شرکت بریتانیایی آمالگام از سال 1995 با جزئیات‌ترین مدل خودروهای جهان را ایجاد کرده است. دست در دست برندهایی مانند فراری، لامبورگینی یا استون مارتین برای استفاده از طرح‌های اصلی CAD، کدهای رنگ و مشخصات مواد اصلی کار کنید.

خودروهای مینیاتوری که 25.000 یورو قیمت دارند

آمالگام با مقیاس‌های مختلف کار می‌کند، اما بیشترین تقاضا در مقیاس 1:8 است که یک ماکت به طول حدود 58 سانتی‌متر تولید می‌کند تا تمام جزئیات خودرو را حفظ کند.

ساخت هر مینیاتور 3000 ساعت کار می‌برد، فقط در طراحی، ساخت قطعات و انطباق با مقیاس. علاوه بر این، هر وسیله نقلیه که با دست مونتاژ می‌شود، بین 250 تا 400 ساعت کار می‌کند. سری‌ها معمولا 199 واحد، شماره گذاری شده است.

این مدلی که در فیلم و عکس‌ها مشاهده می‌کنید آخرین مدلی است که به بازار عرضه شده است. فراری روما اسپایدر در مقیاس 1:8 و قیمت 14990 یورو.

با 5000 یورو بیشتر، می‌توانید آن را به اندازه‌گیری بسازید. اگر فراری روما اسپایدر واقعی دارید، می‌توانید وسیله نقلیه خود را با سفارشی‌سازی‌هایی که به آن اضافه کرده‌اید، در مقیاس بزرگ بسازید. چرخ، برچسب، رنگ و غیره…

به همه‌چیز تا کوچکترین جزئیات دقت شده است. وسیله نقلیه ترازو در یک کوزه با دستکش برای جلوگیری از کثیف شدن آن و یک کلید مینیاتوری برای باز کردن درهای ماشین عرضه می‌شود.

مینیاتور خودروها از چه ترکیبی ساخته شده

هر مینیاتور دارای هزاران قطعه مهندسی دقیق است: قطعات ریخته‌گری، قطعات عکس اچ شده و قطعات فلزی با ماشین‌کاری CNC. همه‌چیز برای هر مدل مورد نظر دست‌ساز است.

گران‌ترین مدل فراری 250 GTO در نسخه Bespoke است که قیمتی معادل 27.155 یورو دارد. و اگرچه ممکن است دست نیافتنی به‌نظر برسد، اما کاملاً فروخته شده است، بنابراین اکنون آنها در حال ساختن بیشتر برای پاسخگویی به تقاضا هستند.

وقتی یک مدل جدید به فروش می‌رسد، در بسیاری از موارد باید خود را در لیست انتظار قرار دهید و ماه‌ها صبر کنید تا نوبت شما برسد. 250 و 400 ساعت کار، اینجا نقش دارد!

بنابراین بدون خودروهای اسپرت مدل آمالگام که به اندازه یک ماشین واقعی قیمت دارند. برای اکثر ما انسان‌ها، چه مدل واقعی و چه مینیاتوری، فقط در رویاهایمان می‌توانیم از آنها لذت ببریم…

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *